Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehetséges, hogy kisebb Barna...

Lehetséges, hogy kisebb Barna medve populáció él a vidéken?

Figyelt kérdés

2013 Decemberében, a hercegszántói határátkelőnél(szerbia-M.O) a határőrök megfigyeltek egy medvét, mely Szerbiából akart átkelni. Sok vadállat él a Karapancsa Szerb oldalán, tudom, mert sok-sok időt töltöttem a határmenti erdőségekben(nyaralóházunk van a Ferenc-csatorna partján) de egyszer sem találkoztam medvével,a nagyragadozók közül maximum Vadmacskával vagy Sakállal. A határ menti város Béreg állatkertjében él két medve de amint azt a cikkben is olvashatjátok az állatok a ketrecükben voltak. Hogy kerülhetett oda a medve? És talán még mindig a környező hatalmas erdőségekben kóborol, egyedül? Vagy talán több társával? Durván 200 km2-vadonban élhet egy kis medvecsalád?


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=lfkuHZK4_UQ



2015. márc. 3. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért írod a hónap-, nemzetiség- és állatneveket nagybetűvel? Csak érdekel, mert felmérést végzek. Szeretném tudni, hogy miért van az, hogy az ezen az oldalon aktív felhasználók miért írnak véletlenszerűen nagybetűvel egyes szavakat.
2015. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nem tudom, de rákerestem [link]


és van pár hír 2013 decemberéből

2015. márc. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én már elég sokat kutattam ezzel kapcsolatban a neten de sehol sem írják,h honnan jöhetett a medve.
2015. márc. 10. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!