Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ha találtam a padláson egy...

Ha találtam a padláson egy pár dám szarvas agancsot, eladhatom?

Figyelt kérdés
Nagy pakolásnál találtam rá, valószínű a régi ház tulajdonos hagyta ott. A kérdés már csak az, hogy eladhatom- e, törvénytsértek- e vele?

2018. máj. 2. 23:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak a hozzá értők írjanak, ugyanis nem én gyűjtöttem, padláson volt.
2018. máj. 2. 23:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor eladhatom?
2018. máj. 2. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Az agancsot a házzal együtt vetted, a régi tulajnak már semmi köze hozzá. Eladhatod az agancsot, semmiféle törvényt nem tiltasz vele.

Ha úgy érted a kérdést, hogy esetleg rád fogják, hogy most találtad az erdőben, akkor sem.

Szóval nyugodtan add el, mostanában sokan vesznek ilyesmit. Jófogáson is láttam.

Nekünk van egy hatalmas, de nagypapám vadász volt, ezért nem válunk meg tőle. Mondjuk nincs is kirakva sehova. Nálunk is a padláson van - egyelőre.

2018. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szerinted 4.000 forintért megéri eladni? Nem értek az ilyenhez.
2018. máj. 2. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom, mennyit ér. Nézz körül a különböző oldalakon. Az előbb írtam, hogy jófogás.hu-n láttam, de hogy őszinte legyek, nem néztem, mennyiért, vagyis már régebben láttam, nem jegyeztem meg. Regisztráció nélkül is körülnézhetsz ott pl.
2018. máj. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most nézem, milyen hülyeséget írtam.


Javítás.: *Semmilyen törvényt nem sértesz vele.*

2018. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem neten, és butaság lenne eladni 4.000 forintért. Mivel lemértem, és 7,79 kg és az interneten 4000 ft/kg-ja. Vagyis 7×4000 ft) az egyenlő 28000 ft.
2018. máj. 3. 01:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Most pontosan milyen agancsról van szó, meg hány darabról. Dámot írtál a kérdésben, őzet alól de súly alapján ha egy párról van szó akkor gím. De hogy választ adjak beírod a google-be, hogy hagyaték agancs felvásárlás és felhívod ráadásul házhoz is mennek.
2018. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!