Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom alkoholista, mit tegyek?

Anyósom alkoholista, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rengeteget iszik ezt már észre vettem. Amikor megyünk veszi elő a pálinkát, sört és felvágósnak nevez mert én nem kérek. Heti 1-2x megyünk és amit akkor megiszik az az 1-2 óra alatt az kb fél l sör és majdnem ugyanennyi pálinka. Nem is volt eddig nagyon feltűnő viszont itt volt szilveszterkor és 1l csoki likőrt megivott fél liter pálinka kíséretében. Majd veszekedni kezdett velem hogy miaz hogy nem szabad hangoskodni mikor a gyerek alszik. A gyerek a mellettünk lévő szobában aludt. Ekkor szépen szóltam a férjemnek hogy kísérje haza mert én tűrök de ha kiakadok akkor baj lesz, aztán nyilván nem találkozunk többé.

Na most ő hazáig engem szidott hogy lehetek ilyen utálatos.

Itthon férjemmel beszélünk róla és feljött hogy szerintem alkoholista és férjem szerint is viszont azóta sem történt semmi..


2020. jan. 5. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Semmit ne tegyél!

Amikor jön, ne kínáld alkohollal, ha ittasan érkezik küldd haza. Ha máshol, vagy otthon iszik, az legyen az ő gondja!

Ennyi!

2020. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen semmit ne tegyél, hiszen nem tudsz. Egyet viszont igen: hogy nem engeded a gyerek közelébe és nem hívod meg. Ő elrontotta a saját életét, nektek viszont ehhez nem kell asszisztálni. Rajta múlik, hogy elmegy-e elvonóra, de egyértelmű, hogy nem megy.
2020. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Felvágós vagy mert nem iszol xdddd
2020. jan. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanez. En nem megyek hozza. Ferje nem el. O se johet hozzank.

Ez igy jo nekem.

2020. jan. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan ez. Az első jól írta, mindaddig ameddig piával kínálod nem fog változni. Nekünk volt egy balhénk, mert a 2 éves gyerekem mellett üvöltözött, kikelt magából, csapkodta a hűtő ajtómat, hogy "booor???". Viszont ott a másik oldal, a férjem anyja. Megváltozni nem fog. Így mondtam neki, h beszéljen vele. Ha tudja addig normalizalni magát, ameddig gyerekkel vagyunk tartjuk a kapcsolatot, ha nem, akkor ennyi volt részemről. Úgyhogy szépen hétvégén jön megfőzök és véletlen se piáltatom.
2020. jan. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
ez nem gond.. van saját lakásotok, azt ki kell tiltani.. ennyi
2020. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Mielőtt kitiltod, beszélj a férjeddel. És komolyan beszélj, mert anyuci halála után esetleg ő lesz a soros. Azaz az alkesz. (Ez abból is sejthető, ahogy a problémára reagál.)
2020. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen én is ettől félek. Férjem sem iszik, talán havonta 1 sört.

Azért vagyok felvágós egyébként mert régen többet iszogattam, buliztunk. Fiatal vagyok igazából még mindig de mikor terhes lettem megjött az eszem és azóta egyáltalán nem iszok. Ezért vagyok felvágós 😃

2020. jan. 6. 12:44
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Apósom is az.

Reggel 8kor az az elso h legurit par palinkat

Meg se kottyan neki az egesz napos ivas annyit latsz hogy napi tobbszor bealszik,gondolom elnyomja a pia

Csak ennyit erzunk belole,balhé még nem volt

Ha eldurvul a helyzet ide nem teszi be a lábát

de az unokáit se hagyom h làssa.

Tehetne ellene de nem tesz semmit az ilyen ember ugy csessze el az életét ahogy akarja.Nem is fogok segiteni neki ha szarban lesz

Koszonje maganak ha tonkremegy az élete

2020. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Felvágós vagy mert nem iszol xdddd"


Legbelül érzi az anyós is,hogy proli dolog ennyit inni:))

Na,legalább érzi legbelül:)

Az is valami:DD

2020. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!