Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen gyakran mentek latogatn...

Milyen gyakran mentek latogatni? Jol erzitek magatokat parotok szuleinel? Oszinten.

Figyelt kérdés
Oszinten szolva felfoghatatlanul gyakran szolnak a baratomnak/elettarsam is,hogy mikor megyunk mar. (Heti szinten biztosan,nem beszelnek naponta sot van,hogy 2-3 naponta se de amint beszelnek "mikor jottok") En vagyok a no.:) Es van,hogy buntudat gyotor,hogy megint nem megyunk mert dolgunk van.. Az o szulei is aktiv koruak meg. Amikor idosebbek lesznek mi tavolabb leszunk. Attol meg elore rettegek ha hetekre be akarnanak cuccolni,oda ahol majd elunk. Hogy erzitek magatokat ott? En a hosszu evek alatt sem tudtam feloldodni! Es rosszul esik,hogy semmit se lehet elmeselni mert megtudna mindenki. Igy mi bunkonak tunok,de ha sokat meselek: vagy mindenki azon csamcsog vagy jon a kioktatas. Ezt leszamitva semmi konkfliktus nincs.

2020. febr. 8. 13:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Milyen mocskos pofád van "nő" létedre. Csodálom, hogy "baratod/elettarsad" szülei el tudnak viselni. Azt viszont nem csodálom, hogy hosszú évek után is csak "baratod/elettarsad" van, elvenni a kutya se akar téged :)


A proli kirohanásodról megismerlek, te vagy az aki minden héten kihányja ide a sirámait a pasija családjáról.

2020. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, én kizárólag akkor megyek anyósomhoz, ha muszáj. Apósom nem él. Ez a muszáj a születésnap, névnap, Karácsony, és ennyi. Illetve ha más rokonoknál ő is ott van, akkor látom. Átlag 3 havonta vagyok ott, párom minden hétvégén. Soha nem szerettem oda járni, és nem is tudom elviselni anyósomat.

Van egy természete. Kérés nélkül osztja a tanácsait, minden ügyünkbe bele akar szólni. Pont ezért nem is mondok el neki semmit. Azért meg nem járok oda gyakrabban, hogy csak nézzük egymást. Emellett mindenkit állandóan irányítani akar, és, ha nem az ő akarata érvényesül, iszonyú ordenáré stílusban esik neki mindenkinek. Nekem meg erre egyszerűen nincs szükségem. Rájöttem, hogy vannak emberek, akikkel teljesen felesleges erőltetni a jó viszonyt. A párom tudja, mit gondolok az anyjáról, nem is erőlteti, hogy én is gyakrabban menjek.

A párom húga, és a húga is visszajelezték egyébként ugyanezeket a dolgokat, amiket én. Tehát nem én vagyok haklis. Körülbelül ugyanabban az időben jöttem össze a párommal, mint a párom húga a mostani férjével. Mikor anyós kimutatta a természetét pár találkozás után, ez volt a sógorom kérdése a párom húgához: "Te ezt hogy bírod ki?" Szóval nem én gondolom egyedül a családból, hogy anyósom egy nagy bunkó, szó szerint.

2020. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%

* és a húga férje is visszajelezték*

Ez az egyik. A másik meg, hogy teljesen különböző anyóssal a természetünk, a világnézetünk, az érdeklődésünk. Akkor se lenne sok közös témánk, ha el tudnám viselni a beszólásait, és látogatnám. Amúgy nem haragszom rá, mert így, hogy nem járok oda, nem tud mivel megsérteni. Simán csak nem érdekel, és tudom, hogy semmi szükségem ilyen mérgező emberi kapcsolatra.

Anyósom és apósom elváltak. Apósomat például szerettem, csak sajnos ő meghalt. Anno ő is mondta, hogy van egy elviselhetetlen, undok természete annak a nőnek.

A párom gyerekkora óta ebben élt, neki már fel sem tűnnek a bunkóságai. Sok más mellett azért is fogadja el, hogy kerülöm az anyját, mert rajtam kívül még 4 embertől hallja, milyen kiállhatatlan egy nő. Köztük van a sógorom, a sógornőm, anno apósom, és anyósom anyja is.

2020. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hu!! Köszi!! Teljesen érthető!
2020. febr. 16. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!