Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom bántja a testvéremet....

Anyósom bántja a testvéremet. Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Testvérem mentális beteg, hajlamos a függőségekre és a mai napig önpusztító életmódot él. Szerencsére leszokott mindenről és sikerült gatyába rázni. Azóta befejezte az egyetemet és lett egy munkahelye, ahol nagyon jól érzi magát. Nagyon büszke vagyok rá, de anyósék nem igazán szeretik. Feleségem mondta el nekik, hogy milyen bajai vannak, meg valamennyire látszik is rajta, hogy beteg. Kezdetben csak csúnyán néztek rá, főleg anyós. Após nem nagyon foglalkozott vele, de látszólag őt is zavarta egy-egy kényszermozgása. Anyós szerint az ilyen betegségek kamu dolgok, a pszichológus meg csak mereszti a seggét és beszélget. Egy ideig azt mondta, hogy tesóm direkt csinálja, hogy figyeljenek rá. Szóltam neki, hogy elég legyen, tartsa meg magának a véleményét, mert minket nem érdekel. Utána ezt többet nem hozta fel, de kérdezgetni kezdték. Tesóm szívesen válaszolt mindenre, de elkezdtek nagyon privát dolgokat piszkálgatni és felzaklatták. Inkább haza is ment, mert nem akart velük lenni. Nem csapott hisztit, csak felállt és elment. Após könnyebb eset, ő látja rajta, hogy nem direkt csinálja, de zavarja. Most voltam szabadságon és programokat szerveztünk mentünk ide-oda túrázni egy kicsit, feleségemmel és tesómmal. Anyósnak küldtünk képet és azt kérdezte, hogy tesómat minek vittük, reméli nem fogom mindenhova magammal hurcolni, mi lesz ha gyerekünk is lesz majd stb. Biztos vagyok benne, hogy jut majd mindenkire időm és nem hurcolom magammal mindenhova. Egy-két programra elvisszük, hogy kimozdítsuk, de ennyi. Feleségemet nem zavarja, szívesen látja, szereti őt is. Egyedül anyós ilyen undok vele, apósom megtartja magának a véleményét.

Nem szeretnék vitát anyóssal, de nem is szeretném, hogy felzaklassa tesómat. Mi lenne a megoldás? Nyilván bizonyos programokra nem visszük őket együtt, de születésnap meg egyéb nagyobb ünnepekre csak meghívom. Feleségem beszélt az anyjával, de nem jutott sokra.



2020. júl. 24. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
A megoldás, hogy a feleséged állítsa le az anyját. Ha kell, erélyesebben.
2020. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát én nem várnék a feleségemre, ha a tesómról volna szó.
2020. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Legközelebb anyós amikor utalgat tesódra, határozottan de kedvesen helyreteszed. Ha nem ért belőle, telefont rátenni vagy felállni és hazamenni azonnal.

Foglalkozzon a saját dolgával.

2020. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
"Nem szeretnék vitát anyóssal." Hát anélkül pedig nem fog menni! Anyósod egy kapitális bunkó!
2020. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-esnek sajnos igaza van, ez egy bunkó.
2020. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk, megkeresed a töKeidet és rászólsz...
2020. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne találkozzanak és akkor nem tudja felzaklatni. Én 20 éve élek együtt a férjemmel, de anyósom az esküvőn kívül egyszer sem találkozott a tesómmal.
2020. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Oszd le anyósodat de nagyon határozottan!

Nekem egyszer tettek megjegyzést anyámra, le is állítottam őket. Csírájában kell elfojtani. Ha szép szóval nem megy, majd megy másképp!

Mégis kik ők, hogy olyanokat mondjanak róla? Úgy csinált anyósom mintha a tökéletes mintaanya lenne a világon nulla hibával. Aki érdekes, tökéletesen leszarja a saját fiát azóta!


Ne hagyd!

2020. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!