Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kedves szülők!Mennyire néznéte...

Kedves szülők!Mennyire néznétek jó szemmel ha a 16 éves lányotoknak egy 22 éves fiú udvarolna?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 13:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Semmi akadálya, ha nem akar olyat amit a lány nem.
2020. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is ilyen felállással volt párom fiatalként. Nekem nem volt semmi problémám a szüleimmel az életkor miatt.
2020. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Önmagában az életkor miatt nem nézném rossz szemmel.
2020. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És az ottalvást is megengednétek a fiúnak?
2020. júl. 31. 13:50
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Inkább, mint a lánynak a fiúnál.

ahogy mondani szokták, ha akarják, megtalálják az alkalmat rá nappal is. Így, hogy ott vagytok, talán visszafogják magukat kicsit. :)

2020. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

A lány kiskorú! Mit akar egy felnőtt pasi egy kislánytól? Nekem csak ez fogalmazódott meg elsőre. 2 évig úgyse bírják ki, hogy közelebbről ne ismerkedjenek. De ilyen felállásban a 6 évig bizony szerintem sok.


Ha 20-as lenne a lány már mas kérdés lenne. A pasija kb most diplomázik, ő meg még az érettségihez sincs közel, és mire ő diplomázik addig a pasija ki tudja hol lesz már feleséget és gyereket istápolva.


Ilyen opcióban az is kérdés mennyire néznek egyfelé.


Volt itt ilyen kérdés, hogy a kislány iszonyat vonzódott a tőle majd több mint 10 évvel idősebb pasihoz, de ugye a kislány még akkor el se kezdte a fősulit vagy egyetemet, addigra a pasi már egészen mashol jár.

2020. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
*6 év bizony
2020. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

Ez kb. olyan mintha azt kérdezted volna, hogy mit szólunk a 6 éves kislány és a 12 éves fiú kapcsolatához, vagy a 8 éves lány és a 14 éves fiú kapcsolatához, vagy a 13 éves lány és a 19 éves srác kapcsolatához. Ilyen opciókkal mindegyik mashol tart. Magyarán az egyik nem éri utol a másikat. És nézetbeli különbségek vannak. A 16 éves gyerek másként lát dolgokat mint egy 22 éves diploma előtt álló vagy már évek óta dolgozó között. Abból nem párkapcsolat lesz, hanem kb. apa-lánya opció. Nagy többségében. Sok félreértéssel, és veszekedéssel, mert nem ugyanott tartanak.


Felnőtt embereknél is van ilyen mikor a 20-as kapcsolatban van a 30-assal vagy 40-essel, nem épp társi kapcsolat, de vannak kivételek, de mint írtam minden attól függ mennyire tudnak egyfelé nézni, és mennyire tudnak várni egymásra pl. ebben a helyzetben. Nyílván egy felnőttől nem fogják számon kérni, hogy volt-e esemény vérciki lenne, na de egy 16 éves elkönyvelheti hogy minden ott alvás után a szülei ezt fogják gondolni, és hogy vajon van e náluk óvszer. Szerintem ilyen felállásban necces. Nem szabadon élik majd meg a kapcsolatukat, mindig ott lesznek a gardedamok tudatban, ha nem is személyesen.

2020. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%
*A 16 éves gyerek másként lát dolgokat, mint egy 22 éves diploma előtt álló vagy már évek óta dolgozó.
2020. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Vannak érett 16 éves lányok nem?
2020. júl. 31. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!