Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós teljesen kiakaszt,...

Anyós teljesen kiakaszt, szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés
Nemrég lett meg a babánk, már lassan egy éves, és azt vettem észre, hogy folyamatosan hívogatja el feleségemet amikor szabadnapos vagy unatkozik, de szinte azonnal reggel már ír hogy nem mennek-e át.. és egész nap ott kell ücsörögni. Ezzel csak annyi a gondom hogy ha mi hívjuk akkor nagyon ritkán jön, pedig állandóan autókázik a városban, és mindig útba esnénk. Mindig az van hogy mi menjünk, olyan is volt hogy áthívtuk reggel, hogy ne e jönne át, és lerázott minket, hogy á nem jó stb... és 2 percre rá előállt azzal hogy miért nem megyünk át mi...? Kiakasztó teljese, és mondom, azzal van nekem a bajom hogy napi szinten itt megy el mindig, állandóan jön megy, ide meg derogál beugrani, de elvárja hogy mi hurcolásszuk a gyereket. Én már mondtam páromnak hogy meg kéne vele értetni, ha annyira tényleg nagyon unokázni akar, akkor legyen szíves erre kanyarodni, ne mindig nekünk kelljen a város másik végébe elutazni, mert ő épp unatkozik. merthogy tényleg azonnal csörren a telefon ha szabadnapos, nem tudja mivel lekötni magát ezt szó szerint értsétek... Ti mit tennétek a helyemben? A feleségem igazat ad nekem de sokszor nem bír ellenállni, ez így meg nem jó hogy állandóan ott dekkolunk, az az érzésem hogy mintha kifejezetten élvezné a helyzetet hogy ő irányít és úgy ugrál a feleségem a gyerekkel ahogy ő fütyül...

2020. dec. 28. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Igazad van. Már csak a feleségének kellene egy kis határozottabb fellépés.
2020. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van. Nem kell ugrani fütty szóra.
2020. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nincs párja a kedves mamának..aki jól meg** elfoglalja :))) amikor unatkozna.. ennnnmyyyyiiiiiii...
2020. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

"az érzésem hogy mintha kifejezetten élvezné a helyzetet hogy ő irányít és úgy ugrál a feleségem a gyerekkel ahogy ő fütyül..."

Teljesen jól érzed.

Ez a kulcsszó. Miért a mama dirigál? Miért nem a kisgyerek apja, anyja mondja meg, mikor alkalmas a pici miatt jönni - menni, mikor eszik /iszik, játszik stb. Borzasztó lehet így élni.

2020. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!