Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudnám ezt a helyzetet...

Hogy tudnám ezt a helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, másfél éve házasodtunk össze a párommal (szülői engedéllyel). Azóta az anyósom folyton szekál, hogy mikor teszek eleget a házastársi kötelezettségemnek és szülök már gyereket. Ahányszor átjön, bármiről is beszélgetünk hirtelen bevágja a "De terhes vagy már, lesz babátok, mikorra várod?" kérdéseket. Amikor meg közlöm vele, hogy nem, még nem tervezzük egy darabig, mindig megkapom a szokásos "Miért nem teszel eleget a házastársi kötelezettségednek, meddig akarsz még várni?" kérdést. A párom is többször szólt már neki, de semmi nem hat rá. Nem tudom, hogy kezeljem, kiakadok tőle

2021. máj. 20. 13:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Mondd hogy már próbálkoztok, de még nem jött össze.
2021. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Molyember ***** válasza:
89%
Ha ez igaz, akkor sajnálattam közlöm, hogy anyósod hülye. Sok erőt, kitartást kívánok a továbbiakhoz.
2021. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Ne engedjétek be az öreglányt a lakásba
2021. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Fel kéne világosítani arról, hogy a házastársi kötelezettség az valami egészen más.
2021. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
"Kati néni, mondtam már sokszor, hogy még nem tervezzük, most is csak ezt tudom mondani. Ha aktuális lesz, szólunk."
2021. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Mondd neki,hogy majd 5 év múlva.

A pároddal úgy tervezitek.

5 évig kussba lesz a banya...

2021. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Valszeg kamu a kerdes. 17 evesen nehogy mar engedtek hogy osszehazasodjatok:))

Szokasos anyós szidos kerdes.

2021. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miért ne engedélyeznék? Nem én vagyok ebben az első és nem is az utolsó. Az anyósomat meg senkit nem kértem, hogy szidja
2021. máj. 20. 13:26
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
A felnőtté érés része, hogy hiszel magadban és a döntéseiben. Tehát reagálnia sem kell rá, mert lepereg rólad, mert koze sincs hozzá, csak nevetsz egyet és megkérdezed tőle hogy holnap hány fok lesz. Ebben mondjuk én sem remekeltem 19 évesen. :) Mostmár mondhat bármit anyós, max sajnálom hogy milyen sz*r lehet hogy olyasmit ragodik amire semmi befolyása nincs. (Hidd el, ha majd lesz gyerek akkor is lesz mibe beleszólni a...)
2021. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Tisztelet a kivételnek, de a mai 19 évesek még gyerekek kb., és attól mert összeházasodtatok - értsd: van egy hivatalos papírod arról, hogy együtt vagytok -, nem lettetek felnőttebbek. Ergo, ha ti még nem akartok, mert nem érzitek magatokat készen, akkor ezt el kell fogadnia a mamának. Kész. Inkább legyen 5-10 év múlva gyereketek, de akkor akartátok, nem kényszerből. Annak úgyis a gyerek issza meg általában a levét..

Vegyetek az anyósnak kötőtűt, meg fonalat, hogy lefoglalja magát.

2021. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!