Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak szeretője van?

Anyósomnak szeretője van?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenül jöttem rá, hogy viszonya van egy falubéli emberrel. A férje és a fia (párom) semmiről sem tud. Kiderítettem, hogy ki az illető és amikor Facebookon rákerestem, és megnéztem a képeit, megdöbbentem, mert a férjem iszonyúan hasonlít rá (apósomra viszont semennyire). Szerintetek elmondjam a férjemnek, vagy mit csináljak?
2021. máj. 30. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen mondd el.
2021. máj. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Akkor ez egy minimum 20-30 éves kapcsolat, ha feltételezed, hogy a férjednek ez az ember az apja.

Azt viszont kizártnak tartom, hogy egy faluban 30 évek keresztül ezt titokban lehetne tartani és a férjedre nézve mindenki vak.

Tehát:

- Az apósod is nyilván tudja és valamiért elfogadja. Ebben az esetben senki nem lenne hálás, ha felkavarod a szart.

- A másik eset az, hogy ez egy ordas nagy kamu és életedben nem éltél falun, mert akkor tudnád, hogy ott az ilyesmit nem lehet eltitkolni.

2021. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem csinálsz semmit, szádat befogod, semmi közöd hozzá.
2021. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Meséld már el, hogy melyik ez a diszkrét falu, ahol egy emberöltő óta folyik egy viszony, amiből még gyerek is született és senki érintett nem tud róla?

Mert azonnal költözöm oda!

Nálunk ha 2x beszélgetsz az utcán egy ellenkező neművel, már összehoznak vele.:)

2021. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Semmi kozod hozza

Nem szolj beleert lilad nincs anyos apos multbeli es jelenlegi eletehez

2021. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Magdi anyus.
2021. máj. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem jó ötlet elmondani. A férjednek hivatalosan akkor is anyósod férje az apja, valamint mindent tőle kapott meg, amit egy gyereknek az apjától kell.
2021. máj. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Semmi közöd hozzá, senkinek ne szólj semmit.Addig amíg nem látod őket szexelni, addig meg úgy sem biztos, lehet csak pletyka.
2021. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy tud is róla mindenki, csak te egyedül nem tudtad.
2021. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
És arra nem gondoltatok, hogy régen együtt voltak, majd megszakították a kapcsolatot, majd jött a kapuzárási pánik, vagy rossz házasság és megint egymásra találtak?
2021. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!