Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mondjam el nekik a valódi...

Mondjam el nekik a valódi véleményem?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy anyósomék teljesen kihasználják a páromat.

Nekik nincs jogosítványuk, állandóan ugráltatják a párom minden hülyeséggel (menjen értük 30 km-t hogy elmenjenek a boltba holott a sógornőmék egy városba élnek velük..). Természetesen ha nem viszi el anyóst akkor megy a lelkiismeret furdalás csinálása, hogy ennyit nem tesz meg érte stb..

Ha neki/nekünk kellene segítség akkor azt az én szüleimtől kapjuk meg mert ők ennyit sem segítenek.

Most vettünk egy közös házat, még kicsit helyre kell rázódnunk anyagilag meg mindenhogy. Egy szóval sem mondták, hogy jönnek pl takarítani vagy bármi más de mindenféle megbeszélés nélkül vasárnapra oda rendelték hozzánk az egész családot, hogy megnézzék a házat. (nem számít nekik, hogy ráérünk-e vagy sem...)

De a legjobban most azzal akasztott ki apósom, hogy elakart hozni tőle a párom egy fogót és nem akarta neki odaadni mert "600-700 ft vegyél magadnak".. tényleg ennyi segítségre nem képesek?? És még engem is belevon ezekbe, hogy "de nincs igazam?"

Nem szeretném megbántani őket mert csak a párom szülei de úgy érzem nem sokáig bírom magamban tartani a véleményem róluk..



2021. júl. 27. 07:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
93%
Párodnak kéne szolj.
2021. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
91%

Ha megkérdez téged após nyugodtan mondd meg neki, hogy nincs igaza. Kultúrált módon ugyanazt amit ide leírtál elmondanám amikor így rákérdez.

Jelenleg apósnak adtál igazat a férjeddel szemben, miközben igazából a férjeddel értesz egyet, és ez elég gáz.

2021. júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim válasza:
85%

Hát ne bántsd meg őket durván , itt is az a helyzet hogy csak nekünk van jogosítványunk, anyósoméknak meg nem..igen engem is felbosszant hogy szabad napunkon el kell vinnünk őt ide meg oda ( mert nem létezik busz vagy villamos....amugy de)

És például oda rendel minket hozzá és azt mondja " nem akarok a nyakatokon lenni" én olyankor nem válaszolok semmit hogy hátha észreveszi magát, meg " nekem öreges ruhák kellenek mert öreg vagyok" és elvárja hogy azt válaszoljam hogy nem öreg nagyon csinos stb, de nem teszem , hogy kicsit nyugodjon már le..

Szóval valami hasonlót tanácsolok

Mikor nem mondasz semmit, hidd el az arckifejezésed többet mond :)

2021. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
88%
a párod is kezdi már felfogni, hogy ki van használva? Ha igen, akkor megoldja ő egymaga a helyzetet, csak ki kell várnod.
2021. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Felfogta már igen. (ha nem így lenne addig mondanám neki amíg nem érti meg..:))

Már odáig eljutott, hogy néha elkéri a benzinpénzt.. de azt is úgy adja neki oda az anyja, hogy "itt van csak ne sírjon a szád"... nem tudom miért gondolja, hogy nekünk ingyen adnák az üzemanyagot..

2021. júl. 27. 08:31
 6/53 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem a párod dolga, hogy mit csinál. Lehet, hogy érzi, hogy nem sokáig élnek és ezért is szeretne minél több időt tölteni a szüleivel, ami teljesen normális. Szerintem tartsd meg magadnak a véleményed.
2021. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
89%
6- még ha ezt is érezné a kérdező párja- már ne haragudj, de ki a fene akar több időt tölteni olyannal, aki görényül bánik vele? Még ha a szüleiről is van szó?
2021. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Nem idősek a szülei.. mi sem vagyunk azok.. én 24 éves vagyok ő 27.. a szülei 50 körül vannak
2021. júl. 27. 08:34
 9/53 anonim válasza:
94%
Majd megunja a párod ezt a sok hülyeséget. A helyedben én nem járnék hozzájuk egy darabig mert csak elkúrnák az egész napom.
2021. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
95%
Amikor ilyen kedves kis megjegyzéseket kaptok ( "itt van csak ne sírjon a szád".)akkor azt szó nélkül hagyjátok? Nem kellene!!Olyankor kellene elmagyarázni nekik, hogy ez itt csak a benzin ára, mert az nektek is pénzbe kerül, az időtök amit itt csesztek el, az nincs megfizetve.Meg hogy a lánya, aki helyben él, az mikor fuvarozta őket??
2021. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!