Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek tényleg olyan...

Szerintetek tényleg olyan borzalmas kérés az, hogy ha anyósék jönnek babalátogatóba (szomszéd utcában laknak) legyenek szívesek szóljanak előtte, ne csak úgy váratlanul beállítsanak az ajtón?

Figyelt kérdés
Sok konfliktus van emiatt a férjem és köztem, de egyszerűen úgy érzem, hogy ebből nem tudok és nem is akarok engedni. Legutóbb bugyi nélkül hálóingben ültem a kanapén a babával a kezemben, mikor beállítottak…

2022. aug. 3. 21:59
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
96%
Alap hogy felhívom azt akihez mennék - ráér-e, alkalmas-e, nem csak odatolakodok. Nem is értem...
2022. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%

Olyan furi,hogy sok embernek (foleg szulonek, anyosnak) ezek nem termeszetes dolgok.

Ha felmered hozni akkor meg meg Te vagy rossznak beallitva aki elakarja szakitani az unokajuktol es nem vagy halas azert mert ok ott vannak neked.

Tipikus gazlangozas.

2022. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
83%

De könyörgök: mért van nyitva az ajtó? Más bejöhet?

Amúgy komoly baj van a férjeddel, ha ezt nem érti. Nemhogy szóljanak, hanem időpontot egyeztessenek.

2022. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
93%
Ajto becsuk, aztzán ha kérdik mért, mert nyugit szeretnétek.
2022. aug. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
89%
Jó család alapja, hogy megbeszélik a problémákat és alkalmazkodnak egymáshoz. Mondd meg nekik ezt, amit ide írtál.
2022. aug. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem engedném be őket, és pont. A hisztijük és a konfliktus meg pont nem érdekelne.


Azon viszont elgondolkoznék, hogy akarok-e egy ilyen emberrel élni.

2022. aug. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

“Sajnos” a férjem nagyon kötődik a szüleihez, véleményem szerint nem történt meg az egészséges elszakadás. Mindig azt mondja az ilyen helyzetekre, hogy két tűz között van.

Köszi a választ mindenkinek! Kicsit megnyugodtam, hogy nem az én véleményemmel van baj..

:)

2022. aug. 4. 07:21
 18/39 anonim ***** válasza:
21%
Mióta csinálja, mekkora a kicsi? CSak mert nem mindegy, mennyire vált már szokásává...
2022. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
84%
Aztán ha beteg valaki is csak úgy besétálnak? A férjednek fel kéne fogni hogy már külön család vagytok, nem anyuék dirigálnak.
2022. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
88%

Mindenképp a férjemmel beszélnék először és ha ő már mellettem áll, akkor pont, hogy neki kellene a saját szüleivel beszélnie erről.

Ez így nagyon nem oké.

Alapvetően én képtelen lennék egy ilyen férjet elviselni..

2022. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!