Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyünk ha borzalmasan...

Mit tegyünk ha borzalmasan főz a nagymama de folyamatosan nála ebédelünk?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van, férjem anyukájáról van szó, havi 2-3x nála tartjuk a vasárnapi ebédet vidéken amikor ő főz.. Gyerekeket titokban mindig elvittem előtte ebédelni, mert egyáltalán nem tud főzni az anyósom, undorító folyós, büdös, vagy száraz kreálmányokat tesz az asztalra, a gyerekek is utálják, csak meg van mondva, hogy csináljunk úgy mintha milyen jó lenne, mert nagyon idős már a mama. A férjem ragaszkodik hozzá hogy ő főzzön.. Olyan is volt már hogy majdnem öklendeztem olyan borzalmas íze volt. Nem értem miért kell ezt erőltetni , a gyerekek emiatt nem szeretnek a mamához menni.. ha bejelenti a férjem hogy megyünk, azt mondják jaj ne, már megint megyünk büdöset enni a mamához…

Rántott hús is az olajban tocsogó rágós cipőtalp . Egyszerűen elviselhetetlen amit csinál. Hogyan kéne megmondani neki?



2023. szept. 2. 20:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
A férjednek külön főz, vagy ő hogyhogy nem érzi hogy sz*r a kaja? 🤔
2023. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod, ennyi volt, soha többé nem esztek ott. Nem félted a gyerekek egészségét?
2023. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

A száddal.

Aztán válás vagy terápia. Ugyanis ha két ember nem ugyanazt a valóságot látja, akkor nincs jövő. Ez olyan biztos, mint a halál és az adó.

2023. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
60%
Látványosan elvonultok "hányni" meg fájlalni a hasatokat rendszeresen minden evés után, abból rájöhet hogy valami nem oké
2023. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Próbáltál már beszélni a férjeddel?
2023. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudjon meg mama nekem nem ízlik ez az étel. Én nem respektalom magam. Simán megmondom akár egy étteremben is ha nem ízlik az étel. Büdöset ehetetlent nem eszek meg akar megsertodik a séf akár nem
2023. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Az mit jelent, hogy "Én nem respektalom magam."?
2023. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
De azt elfelejtettem hozzá tenni hogy egy nagyon lelkes idős néniről van szó, akinek ez jelenti a világot egész hónapban ezt várja hogy főzhessen nekünk, ezzel tudja kimutatni a szeretetét. Ezért színlelünk. Nem tudom mi lenne a kiút ebből.
2023. szept. 2. 20:41
 9/38 anonim ***** válasza:
91%

Kegyes hazugság.

Pl találd ki, hogy valami betegség miatt csak spec kaját ehetnek a gyerekeid.

De tényleg valamit találj ki, mert a gyerekek eléggé érzékenyek az ételmérgezésre, és gondolom nem akarod, hogy egy lelkes nagyi miatt betegek legyenek.

2023. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
Itt mondjuk az a legnagyobb baj, hogy a férjed egy tipikus anyuci pici fia, akinek nem sikerült még leválnia a mamáról, te pedig alárendeled magad a férjed akaratának és nem tudsz a sarkadra állni.
2023. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!