Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy nyaralást illik bevállalni...

Egy nyaralást illik bevállalni az anyós-após párossal, vagy nincs benne semmi ha nem?

Figyelt kérdés

Fiatal, friss házasok vagyunk, és a feleségem állandóan azon van, hogy a szüleivel menjünk majd nyaralni.

Ők fizetnének mindent, de én eleve nem annyira szeretek nyaralni, és főleg nem velük.

Nincs egyikükkel sem bajom, biztos vagyok benne, hogy másoknak sokkal rosszabb anyós-após jutott.

Engem az anyja idegesít kicsit, mert buta, akaratos, és erőszakos.Mondjuk szerencsére én többnyire tudom kezelni, de a feleségemet rendszeresen manipulálja.

Az após meg jópofa, van benne értelem is.

Viszont állandóan veszekednek, hangosan kiabálnak, megsértődnek egymásra, és én ezt nem annyira szeretném külföldön bevállalni.

Meg úgy eleve semmi kedvem velük nyaralni, mondtam a feleségemnek, hogy nyugodtan menjenek el hármasban, én halál jól el leszek itthon...eleinte bele is ment, de aztán kitalálta, hogy nem akarnak repülni, és kocsival menjünk, az apja meg nem vezet annyira jól, neki meg az anyjának nincs jogosítványa se.

Így megint feljött, hogy akkor menjek velük.

(végképp nincs kedvem sok-sok órát levezetve a szüleit hallgatni)


Kerülgettem már egy ideje ezt a témát, hogy jó, majd ha ott vagyunk megbeszéljük stb stb....

De mivel még nem kapott konkrét határozott választ a feleségem, ezért folyamatosan piszkál,így már szeretném vele közölni, hogy ketten mehetünk, de a szüleivel nem szeretnék, akkor sem ha minden este kaviárt eszünk.


1-1 egy napos kiruccanáson már voltam a szüleivel, nekem annyi elég, de én nem fogok velük 5-6-7 napot kibírni.


Ez normális, és meg kell értenie vagy azért sértő/fura lehet?


A barátnőmnek semmi baja nem lenne azzal, ha az én szüleimmel mennénk valahova. (de én velük se mennék annyira szivesen)


febr. 27. 19:05
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
95%

"Egy nyaralást illik bevállalni az anyós-após párossal?"

Nem "illik". Ha akarsz, mész, ha nem akarsz, köszönettel nem mész.

febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
75%

Kizárt, hogy mennék, és igen, válóok lesz abban a pillanatban, amint a feleséged behisztizik, hogy miért nem mész az anyjáékkal nyaralgatni.


Exem sem véletlenül ex - valami nagyon hasonló konfliktus miatt, csak ott én mondtam azt, hogy ez a kapcsolat így nem kapcsolat.


Menjen ő, persze, semmi gond, de RÁM ne erőltessen az anyukával eltöltött 4-5 napos "kikapcsolódást", amikor NEKEM nem az.


A saját családomat sem viselem túl jól 3-4 napon át, pedig ők a saját családom.

febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Mondd meg őszintén a feleségednek, hogy te annak vagy a híve, hogy ti egy külön család vagytok, más generáció, sokkal jobb, ha vele nyaralsz és nem a tágabb értelemben vett nagy családdal. Mondd neki meg tisztán, világosan, hogy nincs velük semmi bajod, csupán nem találod meg velük a közös hangot, és ahogyan a legtöbb ember, úgy te is a feleségeddel akarsz nyaralni kettesben.
márc. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged túlságosan ragaszkodik a szüleihez.

Ahhoz, hogy jó legyen a házasságotok, ahhoz szükséges lenne a lelki köldökzsinór elszakadására. Míg hozzájuk kötődik elsősorban, nem tud megfelelően kötődni hozzád. Sok pszichológia könyvben lehet erről olvasni.

Ha nem sikerül a leválás, akkor érdemes lenne igénybe vennie egy pszichológust.

márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Ezt vedd meg, olvasd el te is, olvassa el az asszony is.

márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
Miért akartok belehalni pár nap közös nyaralásba? Micsoda hisztis banda
márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
61%
#26 Lehet, hogy neked nincs munkahelyed, de akinek, van, annak véges a szabadsága, nincs annyi szabadideje, mint neked és szeretné maximálisan jól érezni magát az alatt a néhány nap, vagy hét alatt.
márc. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne lenne? 🤣 Nekem sem a kertben terem. 25 nap jár nekem idén pl. Ráadásul olyan helyen is dolgoztam, ahol 2 hét a nyári leállás és van karácsonyi is. Szerinted mire írják okoska? Szabira.

Én meg rendelkezek kb 10 napom felett...

márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
Biztos vagyok benne, hogy nem akarnak minden évben a kérdezővel és feleségével nyaralni, tartom, hogy 1x ki lehetne bírni...
márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Kései Sirató ***** válasza:
61%

#28


És abból a 10 napból 7-et az anyósodékkal töltesz? Nem vagy valami okos.

márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!