Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom engem hibáztat, hogy...

Anyósom engem hibáztat, hogy megváltozott a fiával a kapcsolata. Ez normális? Milyen kapcsolat lehetett ez?

Figyelt kérdés

Anyósom elsírta magát, hogy mióta velem van a férjem, azóta a fiával nincs meg az a belsőséges lelki kapcsolat. Állítólag különleges volt az ő kapcsolatuk, ez nagyon hiányzik neki. Engem hibáztat, hogy ez most már nincs és azóta meg is hízott a férjem, az is miattam van szerinte.

Igazából el sem tudom képzelni milyen kapcsolat lehetett ez, mivel én soha nem szóltam ebbe bele és alapból nagyon jónak tűnik a köztük lévő kapcsolat.

Vagyis férjem nagyon felnéz rá, nagyon félti és óvja, mindig beszélnek, szóval nem tudom miben változhatott ez meg…

Valakinek hasonló?!



ápr. 2. 21:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem bírja a mama feldolgozni, hogy a pici fia levált anyuka csecséről, röviden.
ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Beszarás...

Belsőséges lelki kapcsolatot nem a felnőtt férfi, párkapcsolatban élő fiunkkal ápolunk, hanem a házastársunkkal, esetleg rokonnal, barátnővel.

Ez beteges.

ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
89%
Szerintem az sem vall sok észre, hogy gyakorlatilag bevallotta neked a saját féltékenységét.
ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Bizony, ahogy az 1-es írja. Anyuci pici fia felnőtt, kirepült a fészekből, és önálló életet kezdett a párjával, ez pedig zavarja a mamát.
ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk ha nem főznél rá, legalább ezzel nem vádolhatna. Főzzön magára a párod.
ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

"Valakinek hasonló?!"

Jelen.

Nem igazán lehet vele mit csinálni, neki kellene valahogy feldolgozni, hogy kirepültem és megnősültem.

ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

Talán olyasmi lehet a baja, amit sokakon észrevettem már, saját magamon is. Pl. beszéd dolgában, ha valaki jelen van, legyen az a párunk vagy idegenek, kollégák, akkor nem úgy beszélünk, nem azon a természetes hangon, mint ahogyan akkor, ha csak azzal a bizonyos családtagunkkal vagyunk együtt, és más nem hall minket.

Én is, családtagjaim is valahogy kulturáltabban beszélünk, kicsit más hanglejtéssel, ha mások is hallják a beszélgetést, mint mikor csak magunk vagyunk. De ez nem a természetes hangunk, beszédünk.

Nagybátyámnak is, nekem is van egyfajta nevetésünjz ami kínos lenne mások előtt. Csak akkor röhögünk így, ha családi körben vagyunk, akkor viccelődünk egy bizonyos módon, vagyis természetes módon, ha mások, akárcsak a párunk is, nincsenek jelen. Egymás társaságában, (szoros családi kötelék) lazák vagyunk, de ebbe a párunk nem tartozik bele. Vele, az ő füle hallatára már másképp viselkedünk egymàssal.

Telefonbeszélgetés során is meg tudom állapítani, hogy egy rokonom egyedül van-e, vagy épp mások is vannak körülötte, annyira más olyankor a hangjuk, a beszédjük.

Talán anyós is ezt hiányolja, a fia természetes viselkedésének hiányát.

Testvérem is egész másképp viselkedik pl. ha boltban, pékségben a felesége nélkül van ott, kedvesebb, beszédesebb, lazább olyankor, ha meg együtt vásárolnak a feleségével, amivel már 15 éve együtt vannak, nem tud olyan oldott lenni, mintha csak egyedül lenne a boltban vagy akár velem, a testvérével.

ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
*nevetésünk
ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
14%
*akivel (az autocorrect kijavított)
ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Úgy értettem a 7-es válaszomban, hogy a testvérem az eladókkal pl. a pékségben sokkal beszédesebb, viccelődőbb. Nem azért, mert flörtöl! Férfival, nővel egyaránt aranyosabb, lazább, természetesen viselkedik, akkor is ilyen, ha velem, a testvérével van a pékségben. Ha meg az asszonnyal, mint aki karót nyelt.
ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!