Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 5 éve együtt vagyok a párommal...

5 éve együtt vagyok a párommal. Tavaly megkérte a kezem és nyáron szeretnénk esküvőt. A párom szülei nem igazán kedvesek velem az elejétől fogva csak bántottak,sok vita volt ebből,megszakítottam a kapcsolatot velük..és itt az esküvő nem igazán. ?

Figyelt kérdés
látom szívesen anyosom ott,hiszen az én nagy napom és tisztára stresszes lennék,mit lehetne tenni? Bunkóság lenne ha nem hívnám el? A páromnak mondtam ezt és nem mondott rá semmit. Tudja hogy milyen "kapcsolat" van anyosom és köztem.
ápr. 10. 21:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, hogy képzeled el ezt a kapcsolatot.


Ha a férjed nem szakította meg velük a kapcsolatot, akkor nyilván nem fogja nem meghívni öket.

ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt, az esküvő nem csak rólad szól hanem a párodról is.

Ebből adódik hogyha ő meg akarja a szüleit hívni, és te elkezdessz hisztizni hogy nem akarod, nem tartod ezt egy kicsit önzőségnek?

Az anyósod ha el akar menni tisztában van vele hogy nem tud mit tenni azzal hogy ti együtt vagytok.

Mi az hogy nem mondott erre a helyzetre semmit a párod?

Kettőtök döntése ez

ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
95%
Nem a te nagy napod, hanem a TI nagy napotok. Nem tilthatod ki onnan a párod anyját az ő (vőlegényed) beleegyezése nélkül.
ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 isabella marie swan válasza:
92%

Szerintem ezt beszéld meg a pároddal és ha ő szeretné hogy ott legyen akkor sajnos bele kell törődnöd

Nézd levegőnek ne is figyelj rá ha beszólogatna és érezd jól magad az esküvődön

Sajnos átérzem a helyzeted én sem vagyok jó kapcsoltba az anyóssal de ha eljön az unokához akkor csak próbálok jó képet vágni a beszólásaira 😅

ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
91%

A párod nem mondott erre semmit, és most vadidegenekkel kell megbeszélned ezt.


Fantasztikus kilátások vannak erre a házasságra.

ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%

Ne legyen esküvő. Felesleges pénzkidobás. Ez egy halott kapcsolat.

Te abszolút nem törődsz a pároddal, az ő érzéseivel, önző módon csak magadra gondolsz.

ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
86%

Én csak aztrt tudom mondani, hogy fantasztikus lesz ez a házasság így.


A párod szülei. Ha a párod úgy akarja, akkor ott lesznek. Ugyani neki ők az apja és anyja.

Boldog házasságnak néztek elébe.

ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
86%

Nem a te nagy napod. A párodé is. Fejezd be a hisztit és ne légy önző. Mert az vagy: a te stressszed, te napod, te kívánságaid, te te te te. A párod gondolom le van szarva, csak legyen ott az esküvőn. Ha anyós nem jöhet, ne jöjjön a te anyád sem. Így már nem tetszik, mi?

Mondtad a párodnak, hogy az anyja nemkívánatos személy az esküvőn és erre ő nem mondott semmit. Tudod miért? Mert el fog a fhaszba hagyni, csak előtte szól az anyjának, hogy ebben a döntésben megerősítse és bevallja neki, hogy végig igaza volt veled kapcsolatban. Kár azért az 5 évért...

ápr. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
86%

Azért az kicsit meredek, hogy az örömanyát kihagynád az esküvőről. Tudod, ez nem a TE napod, hanem kettőtöké. A párodnak ugyanúgy joga van ahhoz, hogy élete nagy napját megossza a szeretteivel. De szerintem már azt is megbánta, hogy egyáltalán megkért...


Mellesleg családi konfliktus esetén a megoldás a kéttanús esküvő lenne, hogyha anyósék nem jöhetnek, ne jöjjön más se, legyetek egálban. Az hogy tetszene?

ápr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
83%
Csodás kapcsolat, csodás jövővel. Inkább ne házasodjatok. És ez nem a te nagy napod, hanem a kettőtök napja. Párod anyját nem tilthatod ki.
ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!