Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jó ötlet párom anyukáját...

Jó ötlet párom anyukáját köszönteni anyáknapján?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt párommal, egy hónapja volt szó róla, hogy szeretne bemutatni a szüleinek, és ők is szívesen megismernének.

Most a munka és az egyetem miatt nem igazán van lehetőségem látogatni, ezt megérti párom is, ők is. Annyira nincs szabad percem, hogy május elején haza sem tudok menni a saját anyukámhoz sem.

Korábban kétszer váltottunk már pár szót messengeren a párom anyukájával, ezt ő kezdteményezte, ebből egyszer a karácsony volt. Ha beszélnek a fiával és ott vagyok érdeklődik felőlem, köszön nekem is.

A kérdésem az lenne, hogy így "ismeretlenül" túl sok lenne köszöntenem anyáknapján (megköszönni neki a csodálatos fiát)? Nem szeretném ha túl soknak, "műnek" nyalizósnak tartanának emiatt. Nyilván semmi extra. Csak egy kis üzenet formájában gondoltam.

22-23 évesek vagyunk párommal, ha ez számít.



#anyós #Anyák napja #bemutatás #anyáknapi köszöntés #felkószöntés
ápr. 25. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Szia

Én feleslegesen tartanám. Főleg, hogy még nem találkoztatok személyesen.


Ha nagyon jó viszonyban lennél párod anyukájával, de tényleg olyan lenne, hogy minden titkodat megosztod vele akkor lehetne.

ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Mindig a jövendőbeli lány adja a srácnak a virágot, amit a srác az édesanyjának ad oda.:)
ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Ezt hulyesseget... es amig a sracnak nincs baratnoje addig meg se ajandekozza az anyjat? 🤔


En 12 ev alatt nem koszontottem fel anyosomat . Persze olyan volt sokszor, hogy a ferjem nem volt itthon anyak napjan es en vettem viragot, csinaltunk ajandekot a kisfiammal a mamaknak. Olyan is volt, hogy a gyerek epp ott volt naluk. En vettem viragot, ok meg nekem vettek es kolcsonosen oda adattuk egymasnak a gyerekkel 😃


De kulon en oket ( anyosom+3 mama) nem koszontottem meg soha. Pedig szeretjuk egymast.

ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Minek? Tök fölösleges. Az, hogy nem vagy a lánya, egy dolog. Ha olyan közel állnátok egymáshoz, szívből jönne, mert olyan, mintha az anyád lenne, olyan, mintha a lánya lennék, akkor hajrá, persze. De így, hogy az sem derült ki hosszabb táv, hogy amúgy megismeritek egymást és kölcsönösen rühellitek a másikat, minek?! Én biztos felvonnám a szemöldököm a parod anyja helyében.
ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy köszöntöm az anyósom, nekem már természetes, de 28 éve az anyósom és tényleg szeretem.

De ezt, hogy köszönöm a csodálatos fiát... Azt köszönöm, hogy velem a lányaként bánik.

ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Túl sok lenne. Az meg úgy pláne, ha a 'csodálatos fiát' köszönöd meg neki.
ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Ennek még nagyon nincs itt az ideje. Ne hozd magad kínos helyzetbe.
ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
" megköszönni neki a csodálatos fiát" szerintem ez nagyon nyalizós, és szüksegtelen. Köszöntem majd a születésnapján vagy névnapján. De neked ő nem anya peldakep, még legalábbis, nem is biztos hogy lesz. Ezt azok szokták csinálni akik már hosszú évek óta ismerik egymást és tényleg úgy néznek anyósa mint egy második anyára.
ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem, oltári gáz lenne szerintem.
ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel anyák napja, így én nem köszöntöm az anyósom. Ott a szülinap, névnap, karácsony... De az anyák napja számomra az édesanyám napja.
ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!