Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Maganlakashoz valo jog megsert...

Maganlakashoz valo jog megsertese az anyosomra is vonatkozik?

Figyelt kérdés
Harom hettel ezelott az anyosom se szo se beszed,megjelent nalunk azzal,hogy o most itt marad nalunk meghatarozatlan ideig,ha tetszik,ha nem.ez eddig oke is,csak az a baj hogy mar evek ota ki nem allhatjuk egymast.,enyhen szolva.nem is kellett varni sokaig az elso veszekedesre,aminek a vegen megmondtam neki,hogy tunjon el a lakasombol.kijelentette,hogy o bizony addig marad,amig akar.azt tudni kell,hogy ez egy szolgalati lakas,amit a munkahelyemtol kaptam,amiert naluk dolgozom.magyarul hivatalosan en vagyok a foberlo.jogilag megtehetem,hogy kirakom a hazbol?a masik kerdes,hogy van egy nyaralonk,aminek 50%-ban en vagyok a tulajdonosa,a masik fele a felesegeme.ott is ugyanez a helyzet.amikor ott vagyunk,mar jon is.tulsagosan biztos a dolgaban a felesegem miatt.de en ott sem szeretnem latni tobbet.mi a teendo hivatalosan,vagy tenyleg nem tehetek semmit?kosz a valaszokat.

2012. márc. 28. 15:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A szolgálati lakásból minden további nélkül kirakhatod, ez nem is kérdés.


A nyaralóból viszont nem, ha a feleséged oda engedi :-((


Miért költözött oda? Nincs hova mennie? Feleséged mit szól?

2012. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs hozzátok bejelentve, bármikor kiteheted a szűrét.

Hívj rendőrt, azon nyomban viszik is kifelé.

2012. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem onnan kezdve, hogy semmi nincs a nevén, joga sincs seholse lenni, ha ti nem akarjátok. Más kérdés, hogy a feleséged hogy viszonyul a helyzethez...
2012. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
A legegyszerűbb megoldás, ha szépen összecsomagolod és feladod postán a cuccait az ő címére, amikor nincs otthon és lecseréled a zárat. Ha betöri, vagy erőszakosan akar bejutni, amikor otthon vagytok, az már bűncselekmény, rögtön rendőrt lehet hívni. Kérdés, hogy a párod ezt mennyire tolerálja. Mégiscsak az édesanyjáról van szó.
2012. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A jog melletted all, de a feleseged is igy erezz?
2012. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mit szólt az egészhez a feleséged?


Egyébként meg kirakhatod, simán. Milyen pofátlan.

2012. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Sajnos a felesegem mellette all.
2012. márc. 28. 16:34
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Felesegeddel kell megbeszelni,a lakasbol kirakhatod,de mit fog szolni az asszony?
2012. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk, azt megteheted, hogy bejelented a feleségednek, hogy akkor meghatározatlan időre, míg anyós el nem megy, költözöl máshova te. Ui. nem anyóst vetted feleségül, hanem a feleségedet. Ha neki anyuci fontosabb, éljen vele.
2012. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de érdekes házasság a tiétek. Ezt a felek előre szokták megbeszélni, és ha mindketten beleegyeznek, akkor oké. De akkor is minimum, hogy anyuka visszavesz és nem fölényeskedik, hanem meghúzza magát és örül, hogy ott lehet. Amúgy miért kell, hogy nálatok legyen? Talán valami gondja van?
2012. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!