Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok/férjetek édesanyja beleszólna abba, hogy a fiának milyen legyen a haja? Ha azt szeretné, ha olyanra vágatná, ami neki is tetszik?

Figyelt kérdés

A történet lényege az, hogy tavaly vettünk egy hajvágót, s azóta én vágom a párom haját.Jól megcsinálom neki, mivel az anyján kívül mindenkinek tetszik.

Most gondolhatnék arra, hogy egyszerűen csak kötekedni akar, amikor minden egyes alkalommal lebecsmérli amit csinálok, de már kezd sok lenni.

Kb így képzeljétek el a szitut:

-Atyaúristen!Hogy nézel ki? Miért így lett levágva?(Mindezt hangosan).Ki fogom dobni azt a gépet!

Mondtam neki, hogy majd azt dobja ki, amit ő vett, nem azt amit mi.

-Engem nem érdekel ki vette, nekem így nem tetszik a haja.Mert így kellene, úgy kellene...miért nem megy inkább fodrászhoz.

Ha még egyszer levágom a fia haját a géppel, ő az enyémet fogja.

Szerintetek is nincs minden rendben nála? Egy felnőtt férfinak miért akarja megmondani, hogy milyen haja legyen?

Már kezd elegem lenni, hogy mindig ő akar mindent megmondani. Nem veszi észre, hogy magát nevetteti ki ezzel!



2012. jún. 12. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elmesélnék neki néhány anyósviccet.
2012. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt neki: Még szerencse, hogy nem ő a férjed!
2012. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Én eleve annyira jelentéktelennek tartanám ezt a dolgot,hogy egy betűt se pazarolnék erre.
2012. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
a párod mama pici fia, beszélj vele hogy állítsa le mert megkeseríti az életeteket. te is nyugodtan kiállhatsz magatokért, nem az anyósoddal akarsz együtt élni nem gáz ha nem vagy jóban vele (általában így van).
2012. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy olyan álprobléma,amin lehet csámcsogni,százszor megrágni, de igazából nagyobb a füstje mint a lángja. Megmondhatod az anyósodnak,hogy nem kényszeríted a fiát,hogy te nyírd a haját, felőled nyugodtan elmehet a fodrászhoz.Kb. ennyivel lehetne lezárni, ezeken a mondatokon meg max. röhögnék egyet.
2012. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sókristály ***** válasza:
100%

Én elpoénkodnám a helyedben. Ilyen marhaságon nem érdemes vitatkozni.

Nálunk is volt hasonló helyzet. Férjemnek már akkor hosszú haja volt, amikor megismertem. Az anyukája rosszul volt tőle, nekem viszont nagyon tetszett. Amikor összeházasodtunk, gyakran mondta, hogy neveljem már meg, mert hülyén néz ki ezzel a hosszú hajjal. Nevetve mondtam neki, hogy neki sem sikerült, én meg sem próbálok nála ügyesebb lenni.

2012. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Khm...én anyukám is bele akar szólni, hogy milyen legyen a hajam. (ez túl sötét, ez túl rövid, ez túl tépett)

És tudod, hogy ere mi a reakcióm? Lesz@rom. A lényeg az, hogy én jónak látom, szerintem dögös, nekem tetszik.

Anyu pedig raplizhat, majd idővel megszokja.


Szóval a lényeg az, hogy állj ki magadért. De itt nem is főleg rólad van szó, hanem a férjedről. Ha ő olyan nagy felnőtt férfi, akkor állítsa le a kedves mamát. Ha meg neki sem tetszik a haja, akkor mondja meg neked.

Nem kell ebből olyan nagy problémát csinálni, egyszerűen csak fenőtt módjára kell viselkednie.

2012. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!


Én is mondtam neki, hogy nem neki kell, hogy tetsszen, hanem a páromnak, meg nekem.

Válasz:

-Nem érdekel, ocsmány, ahogy kinéz.Nekem akkor se tetszik

S rikácsol.


Páromnak tetszik.Igaz én mondtam neki, hogy menjen inkább fodrászhoz, de ő azt akarja, hogy én vágjam, mert minek költsük erre a pénzt.

2012. jún. 12. 14:29
 9/17 Sókristály ***** válasza:
100%

Ha nem lehet elütni poénnal, akkor egyszerűen ne szállj ringbe. Nem a t hajad, nem a te anyukád, ez kettejük dolga.

Ha anyósod téged talál meg, csak annyit mondj, hogy beszélje meg a fiával, mert a fia szokott téged hajvágásra kérni. Had rendezzék ezt le Ők ketten.

2012. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sókristály!Igazad van!

Mindig engem talál meg, mert talán én vagyok olyan hülye, hogy meghallgatom. A fia simán nem foglalkozik vele.

2012. jún. 12. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!