Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóstéma. Miért emlegeti...

Anyóstéma. Miért emlegeti folyton a volt barátnőt?

Figyelt kérdés

Már 2 éve együtt vagyunk a párommal, de az anyja minden témához hozzáfűzi a volt nőjét..Nem hasonlít hozzá meg ilyenek csak csomót beszél róla.

Hiába szóltunk érte, hogy nem érdekel minket, ugyanúgy ezt csinálja de már csak velem,mikor a párom nincs ott.

Tudom, hogy ő már elrendezte nekik az esküvőt meg ilyenek, de ha egyszer engem szeret és velem boldog,miért nem fogadja el?

Vagy nem kéne magamra vennem? Csak megérzés, hogy nem tart elég jónak a fiához..

A kérdés fontos, mert úgy néz ki, költözünk hozzájuk...



2012. dec. 7. 11:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Jajjj, költöztök? Biztos vagyok benne, hogy a volt barátnő volt a kedvence és regéket fog róla zengeni, ha odaköltözöl. Ha már most ennyire zavar, akkor később teljesen ki fog készíteni. Állítsátok le valahogy, ha nem megy szép szóval, akkor igenis rá kell ripakodni és kerek perec megmondani, hogy felejtse már el a témát. Ha ez nem megy, akkor úgyis addig fogja folytatni, amíg totál ki nem készülsz és el nem menekülsz. Ne hidd, hogy jobb lesz ez, ha odaköltözöl, mert csak rosszabb lesz!
2012. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

A volt nőt szerette az anyósod, és én ebből azt szűröm le, hogy téged nem.

A helyedben nem költöznék, mert nagyobb esély lesz a konfrontálódásra, és rámehet a kapcsolatotok is.

2012. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Én meg ódákat zengenék a gipsz jakab anyósáról aki milyen jó fej, hogy elfogadta a csajt és nem mondogatja egyfolytában hogy ....

Elég gyerekes tudom, de ha nem ért a szép szóból. Amúgy eg véletlen se költözz oda mert így nincs értelem. Nem szeret téged még 2 év után, nem fogadott el, és az életben nem fog.

2012. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem biztos,hogy költöznék.....

Miért nem mentek valahol lakást keresni,esetleg a te szüleidhez???

2012. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Micsoda klassz döntés hozzájuk költözni! Szuperül fogod érezni magad! :D
2012. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Semmiképpen ne költözzetek hozzájuk!!!!!!!!

Próbálj leülni a banyával és kérdezd meg tőle,mégis miért csinálja ezt?

Mond el,hogy zavar téged a dolog...

2012. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Na, te sem tudod még mire vállalkozol ezzel a költözéssel.
2012. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Ha fizetnének se költöznék anyóshoz. Elmebeteg aki ezt teszi, egyszerűen önkínzó, főleg így...
2012. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne költözzetek oda! Valahogy próbáljatok külön menni mindenkitől! Én a saját szüleimmel sem költöznék össze semmi pénzért! És nem azért, mert nem szeretem őket, hanem mert így nem lehet normális életet élni, hogy valaki mindig ott van, beleszól mindenbe, ráadásul a párod volt barátnőjét emlegeti. Ki fog csinálni, ha odaköltözöl... ezt még jól gondold meg!
2012. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Hát én a helyedben alaposan átgondolnám azt a költözést. Találjatok valami mást megoldást, mert ki fog készíteni. Ordít, hogy nem szeret, és nem téged szán a fiának, ami nem is lenne baj, ha ennek ne adna hangot állandóan.

Minek kell egyáltalán hozzá költözni? Ez még inkább csak olaj lesz a tűzre, hogy még a saját lábatokon se tudtok megállni, minek nektek összeköltözni...Menjetek hozzátok, ha már mindenáron valakihez akartok költözni.

2012. dec. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!