Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem vagyok elég megértő a...

Nem vagyok elég megértő a párommal szemben? Támogatnom kellene, hogy kibéküljön a szüleivel ezután is?

Figyelt kérdés

Rossz a viszonya a szüleivel. Nekem van egy kisfiam, 6 éves. Vele 4 éve vagyok együtt. A fiamat lehordták mindennek, ezek után a párom szeretné, ha elmennénk vele karácsonykor hozzájuk, állítólag ők is szeretnék. De én nem tudok túllépni azon, hogy támadták a fiam. Mert hogy engem oké, azt még lehet lenyelném.

Tényleg nem érthető ez meg? Nem megyek olyan helyre ahol megaláztak. Sem most, sem később, ha akár közös gyerekeink lesznek. Ha ezt nem érti meg nem tudom milyen lenne a közös jövőnk.



2012. dec. 20. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék a szülőknek még egy esélyt, hátha változott a véleményük azóta. Ha nem változott semmi, akkor többet biztos nem mennék és a párom is csinálhatna bármit, akkor sem szeretném látni a szülőket.
2012. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is kb. egy honapja tortent meg, nem gyerek volt a tema, kicsit mas, de a sulya hasonlo. En azota megszakitottam vele es a csaladjaval minden kapcsolatot. Nyilvan gyerekkel mar nem ugral ennyire konnyen az ember...
2012. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán adnék nekik több esélyt, mint írtam elhagyták elég trágár szavak a szájukat. Nem tudom ezen a hozzáálláson mi változhatna, max egy ideig megjátsszák magukat. Szóval engem nem érdekelnek tovább.
2012. dec. 20. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó magam is így jártam. Apósom szemében én nem voltam más csak 2 gyerekes ri...anc. A fiamról is olyan dolgokat mondott, hogy h szemtől szemben álltunk volna simán a torkának ugrom.(pedig nem vagyok egy harcias anyatigris típus) Bár felvilágosította a párom hogy csak 1 gyereke van,és a párom ki állt a fiamért is. Én soha többé nem találkoztam az apóssal. Nem voltam hajlandó. Egy darabig a párom sem, de később az após békülni akart.Én azt mondtam a páromnak, hogy tiszteltben tartom hogy az édesapja. Semmi kifogásom hogy látogassa az apját. Akkor megy hozzá amikor akar, én nem állok az útjába,de én és a fiam soha nem megy. Így is lett egészen a haláláig. A párom rendszeresen látogatta, ha segítség kellett neki a ház örül akkor is ment, de mi nem. Halála előtt kérte hogy menjek át én is. Nem mentem..
2012. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan döntöttél úgy, hogy nem mész át. Én sem mennék a helyedben, ha valaki így viselkedik , nem szépíti meg semmi sem a dolgokat.., még a Karácsony sem. Annak nem lenne sok értelme, hogy mindenki játsza az eszét a karácsonyi vacsora alatt, mintha mi sem történt volna, és érzékelhető a feszültség..valamint lehet, hogy ismét történne valami nézeteltérés és akkor mindenki Karácsonya oda, és csak a dráma marad...Ha velem történt volna ez, akkor én biztosan arra gondolnék, hogy engem csak azért hívtak meg, mert amúgy a fiúkat akarják vendégül látni, vele tölteni az ünnepeket, de azt gondolják, hogy nélküled nem menne..és ha már muszáj, akkor egye-fene, kibírják azt az 1-2 napot..
2012. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet azóta a párod beszélt a szülei fejével, azért is próbálkoznak mégegyszer. Szerintem még egy/utolsó esély járna nekik. Max kikötöd, hogy 2órát maradtok ott aztán mentek haza.
2012. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

teljesen megértelek...ha lenne gyerekem, és őt támadták volna völegényem szülei, akkor soha, de soha nem látnának engem többé...egyelőre csak engem, meg a páromat fúrják, most is csak egy flegma boldog karácsonyt kaptunk....de úgy gondolom, hogy egy utolsó ilyen, mert karácsony van, mert engem igy neveltek és igenis átmegyek és még ajándékot is kapnak..pedig tiszta szívemből gyülölöm őket...tönkretették a fuk életét, és azt hiszik, hogy ezzel az ég világon semmi gond, sőt...a párom az önző....tudom, hogy megjátszás lesz az egész, tudom, hogy egyáltalán nem szeretnek engem...de nem baj...utoljára még megmutatom, mi az a tisztelet...aztán többször nem...és ezt is csak és kizárólag a párom miatt...de utoljára...az fix...uh sztem ne menj, ha nem akarsz és kész...a gyerekemért én is ölnék....

24L

2012. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki a gyerekemet bántaná,trágár szavakkal illetné, ahhoz én biztos, hogy be nem tenném a lábamat soha.Az én apósom simán csak közölte, hogy nem hajlandó megnézni a fiunkat(közös, tehát az unokája). A büdös életben nem fogom a gyerek közelébe engedni, ha valaha szeretné, akkor sem. Szerintem ne menj oda, biztos, hogy nem őszinte a kérésük.
2012. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább a párod nem elég megértő, ha ezt nem érti meg, nem te. Én sem láttam a párom szüleit, miután a családomat rágalmazta az anyja. Kitalált dolgokat, amik nem igazak... Hogy engem lehord mindennek, az még hagyján, de hogy a családomat, akiket nem is látott még... Azt már én sem hagytam. Család, gyerek esetén teljesen érthető a harag, és jobb is megszakítani a kapcsolatot ilyen emberekkel. Ígérhetik, hogy változnak, de ez max. pár hétig lesz igaz. (tapasztalat) Szerencsére nálunk a párom teljes mértékben megérti. Sőt, ő sem akarja őket látni, hiába mondom neki hogy nézzen el hozzájuk, hívja fel őket, engem nem zavar, de őt is sokat bántották. :S
2012. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!