Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, szakítás, vagy...

Mit tegyek, szakítás, vagy választás elé állítom a páromat?

Figyelt kérdés

helyzet a következő: Az anyóssal élünk,már több mint egy éve,nem közös lakásban,van egy kisebb lakrész az övék mellett,egy 2 szobás melléképület.

Elvileg minden úgy indult,hogy mivel a fiáról van szó,ezért menjünk oda,csak a rezsit kell fizetnünk,meg a kaját.

Eddig rendben is lenne,viszont ez tartott 2 hónapig,utána drága anyós elkezdett variálni,és rágta a párom fülét,hogy

így nincs pénze,úgy nincs pénze,mégis jó lenne ha fizetnénk albérletet.....viszont már itt is variál,mert 15 ezerről volt szó,most viszont már 25 ezernél tartunk.

Én említettem neki,hogy nem erről volt szó,ő meg azt mondta,hogy akkor menjünk albérletbe,ott fizethetjük a háromszorosát ennek az összegnek.

A párom ilyen téren egy nyúl,mert semmit sem mer szólni,ha beszélünk erről,szidja az anyját,amikor szembesítésre kerül a sor,hallgat,a földet bámulja,de amúgy minden téren ilyen,nem csak most.

Szeretem,mert amúgy tudom hogy ő is engem,de az a tipikus mai férfi,hogy nagy a szája,de ha arra kerül a sor,cselekedni nem mer,mindent a nőtől vár el....sokat veszekszünk ezen,hogy az anyja állandóan kölcsönkér tőlünk

holott mi sem vagyunk milliomosok,és éppenséggel elfelejti megadni,a párom meg nem mer szólni,én említettem múltkor,hogy ha nem lenne gond,akkor kellene a pénz,mert rosszul állunk így hónap végére.

Az anyjától is megkapom,hogy miért én intézkedek állandóan a párom helyett,miért én viselem a nadrágot?

Hát ha ő jól elvan a szoknyában,akkor valakinek csak hordania kell a nadrágot is......

Nem szeretnék szakítani,de nem tudom ez így meddig lesz jó,jó lesz e.....szeretnék külön menni a mamától,gyerekeket.....Ha erre a témára terelem a szót ő azt mondja mindegy neki minden,mindig,döntsek én...



2013. máj. 4. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le beszélni, én hozzátenném, hogy utoljára mondom el, ha ő ezen nem változtat, akkor maradjon anyuka szoknyája mellett, én pedig költözöm. Nincs közös jövőtök. Ha mégis, később újabb problémákat fog szülni.. sajnálom! :(
2013. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hol éltek? A fővárosban, megyeszékhelyen, kisvárosban, falun...?


Ha jól értem, most 25 + rezsit fizettek. 50+rezsiért már a fővárosban is vannak kis kétszobás/másfél lakások, normális helyen is, kisvárosokban pedig már 30-ért is. Én a helyetekben elgondolkodnék a költözésen, mert az anyósos megoldás nem életképes.


Másrészt: ha a párod nem hajlik arra, hogy inkább elköltözzön veled az anyjától, akkor sajnos tényleg szakítás a megoldás. Valamint akkor is, ha képtelen ellenállni az anyja állandó kunyerálásának. Az, hogy segít rajta, egy dolog. De ha az anyós nem tud bánni a pénzzel és ráadásul kunyerál, akkor sajnos az nem segít rajta, hogy pénzt ad neki, mert a helyzet csak rosszabbodni fog. Ezt be kell látnia.


U.i.: esetleg megmutathatnád neki az itt született válaszokat, hátha az észhez téríti!

2013. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. Nem hiszed el,

naponta beszélem meg vele a problémát!

Mindenre "tedd úgy,ahogy jó" "döntsd el te mi legyen!"


Ezeket a válaszokat kapom,4 éve vagyunk együtt,a szeretet

a szex megvan,utóbbi nagyon jó,egyedül ez az egy (nagy) probléma van,hogy olyan mint egy kisgyerek,nincs véleménye,ha van is,nem mer kiállni érte.

2013. máj. 4. 11:30
 4/21 A kérdező kommentje:

2. Egy kis községben élünk,de közel a városhoz (Szolnok)

Az anyja meg nem azért kér,mert megvannak szorulva,hanem ruhákat,cipőket vesz,több cipője van mint kettőnknek egyszerre....

2013. máj. 4. 11:31
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ha ő mindig ezzel jön, akkor ez sajnos azt jelenti, hogy neki az is jó, ha maradsz, az is jó, ha mész, tehát vagy neki, de ha nem leszel, úgy is jó, mert issza az anyja szavait, ő fontosabb neki mint Te :/ Sok erőt kívánok ehhez, de ne pazarold ilyen emberre az éveidet, mert ha még most meg is javulna, később ismét bele fog rondítani anyós, és akkor már nehezebb lesz lépni, pláne ha lesz gyerkőc is.
2013. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van első!

Kezdek belefáradni az egészbe,elvileg egy férfinak azért valamilyen téren elkötelezettebbnek,magabiztosabbnak kéne lennie......szeretem,de magamat is szeretem annyira,hogy jobb életet szeretnék,egy olyan emberrel,akire lehet számtani...

2013. máj. 4. 11:37
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az ilyen nem férfi. Egy férfi legyen magabiztos, mondja el a véleményét. Sőt, mondok jobbat, irányítsa ő jobban a kapcsolatot, ne én. Ő a férfi, neki kéne keményebbnek lennie..

Én a helyedben elhagynám, még nem késő.

2013. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem minden ferfi ilyen, de kifogtal egy "tedd ki, hagy huljon"-tipust.

Nekem amugy nem ugy tunik, h olyan nagy a szerelem, ez nekem alloviz.

Na most, eldontheted, h elet-e ez neked vagy valtoztatsz, amig meg nem keso...

2013. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Vagy majd ti ott fogtok a melléképületben éldegélni, anyós meg vígan el van, mert a pasid egy puhap*cs?
2013. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Légy következetes. Ne csak rágd a fülét, ne a véleményét kérdezd (hisz úgyis mindent rádhagy), hanem közöld vele, mint tényt, hogy na drágám, én akkor most elkezdek albérletet keresni. Döntsd el, hogy jössz vagy nem, én biztosan megyek.


Ha észbe kap, az jó, ha meg erre sem reagál megfelelően, akkor tényleg jobb, ha lelépsz, mert ilyen férfi mellett gyereket vállalni nem egy életbiztosítás.

2013. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!