Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék furcsák mit tegyek?

Anyósomék furcsák mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocs ha hosszúra sikerülne

a lényeg a élettársam szüleit nem nagyon érdekli, hogy mi van velünk 3 éve vagyunk együtt külön a szüleitől és ők soha nem írnak vagy érdeklődnek hogy, hogy vagyunk, és nem is ismerik a családom, és ha le megyünk is hozzájuk csak annyi hogy, jól van ott voltunk és kész, nem nagyon érdeklődnek a családomról, anyagilag nem tudnak minket segíteni ez nem is érdekel de az elég rosszul esik hogy szinte nem foglalkoznak azzal hogy vagyunk a 2 család nem is ismeri egymást csak hallásból és nem is tudom hogy kellene őket össze ismertetni meg anyagilag is nagy a különbség és a én családom felől a nyugdíjas édesanyám segít bennünket de ők nem, pedig jól esne szerintem nem csak az én családomnak kellene segíteni bennünket. Szeretnénk már össze költözni saját lakásba és esküvőt is de nehéz támogatás nélkül bár mind 2en dolgozunk de akkor is nehéz és a párom édesanya még azt is kijelentette hogy ő nem valószínű hogy eljönne a esküvőre, na meg anyagi okok miatt sem bírnának mert messze lakunk tőlük. Senkit nem akarok megbántani szerintetek hogy lehetne megoldani a két család közti dolgokat? Az én családom másabb anyagi háttérben van és félek ha megismernék a párom családját bele szólnának vagy elleneznék a kapcsolatunk. Segítsetek? Csak értelmes válaszokat kérnék.



2013. máj. 12. 23:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"a szülőket szeretjük,tiszteljük,megköszönjük h felneveltek minket és igyekszünk minél előbb saját lábra állni..."

Hozzáteszem; és segíteni őket.

2013. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, igen, nem elvárni kellene a szülőktől hogy segítsenek hanem lassan majd neked kell őket segíteni.


Egyébként meg egyszerű bepakolod őket kocsiba és viszed , szüleidhez, vagy akár a lagziba. Nem értem hol a probléma?

Nincs kocsi ? Bérelni kell 1 napra. Nincs jogsi ? Odabuszoztok , ha ők ilyenek hogy kézen kell fogni őket , hát istenem ...

2015. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!