Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegező vagy magázó viszonyban...

Tegező vagy magázó viszonyban vagytok az anyóssal/apóssal? Mennyi a korkülönbség? Akik tegeződnek ők ajánlották vagy magatoktól?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 13:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Csak anyósom van, tegeződünk. Rögtön az első találkozásunkkor felajánlotta, hogy tegeződjünk. Ő 60 éves én 38 vagyok.
2013. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Tegeződünk. Korkülönbség 30 év.
2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
70%
Nekem csak anyósom van, akit tegezek. 17 évesen jöttem össze a férjemmel, és én mondtam neki akkor, mármint a férjemnek, hogy mondja meg az anyjának, hogy ajánlja fel, hogy tegezhessem. Persze az anyja ne tudja, hogy én kértem ezt. Azért kértem, mert így nekem kényelmesebb volt, és eleve a környezetemben sok idősebb személyt is tegeztem, a mi családunkban ez nagyon gyakori volt, a szüleimtől ezt kaptam/láttam. 32 év van köztünk anyóssal.
2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel tegezőviszonyban vagyok, ők ajánlották fel az első alkalommal, hogy ne öregítsem őket :) Kb. 35-36 év van köztünk, én viszonylag fiatal vagyok, a 20-as éveim elején, ők pedig erős 50-esek.
2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Ők ajánlották, és azonnal, amikor be lettem mutatva. A korkülönbség 50 évnél is több köztünk. (Nem, nem aggastyánnal vagyok együtt, huszonéves vagyok, a párom 30-as, nálam 7 évvel idősebb, de késői gyerek.)

Nagyon jó a kapcsolatom az anyósékkal, de mindig igyekszem, hogy ne haverkodós legyek a tegeződés miatt, hanem tiszteletteljes.

2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Tegeződünk. Nem rögtön ajánlották fel, nehéz is volt váltani, de addig mondták, hogy csak megszoktam:)

Én 24 vagyok. Párom anyukája 54, apukája 56.

Párom is tegezi a szüleimet, még mielőtt összejöttünki smerték, már akkor tegeződtek. Ő 31, szüleim 51 évesek.

2013. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Anyós és após is kora ötvenesek, mi a húszas éveink közepén járunk a párommal. Kezdettől fogva tegeződünk, természetesen ők ajánlották fel rögtön.
2013. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%
Tegeződünk. Természetesen ők ajánlották fel, van köztünk egy generáció különbség, jó nagy bunkóság is lett volna fogni és letegezni őket. 25 év van köztünk.
2013. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Tegeződünk.Bemutatás után még kb. 1 hónapig magázódtam velük,aztán ők ajánlották,hogy tegezzem őket.

Pont 30 év van köztünk. :D

2013. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi tegeződünk, bár nekem nagyon nem akart a számra jönni, mert olyan jó, igazi beszélő viszonyban nem vagyunk (legalábbis sztem), vagyis hát nem érzem magam annyira közrel hozzá. Meg hát van bennem egy ilyen is, hogy idősebbeket magázni illik. Egyébként ő ajánlotta fel a tegeződést, és 40 év van köztünk.
2013. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!