Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós és meny miért rivalizál...

Anyós és meny miért rivalizál egymással?

Figyelt kérdés
Azért merül fel bennem mert minden 10- kérdés erről szól és érdekel!
2013. júl. 18. 21:33
 1/9 gömbicica ***** válasza:

szia :-)

anyós vagy, vagy meny?

2013. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meny leszek, ezért is érdekel :)
2013. júl. 18. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert "Az a büdös k.... el akarja venni tőlem a kicsi [amúgy már felnőtt] fiamat akit ÉN neveltem fel, mindig is ez volt a terve. Te meg mit állsz ott fiam, miért nem véded meg a sokat dolgozó anyádat??"
2013. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Mert a menyek okosabbak, mint a maradi anyós! Akármit mond, azzal csak a menyét akarja bántani.

Ha megértéssel lennének egymás iránt, akkor nem lenne ennyi vita közöttük.

2013. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők mindig minden helyzetben rivalizálnak egymással.
2013. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
19%
Akik rivalizálnak, azok meg is érdemlik.Csak azzal lehet rivalizálni, akivel én akarok versenyre kelni, vagy fordítva.Szerintem felesleges, minek?Az hogy az anyósom félti a fiát, az azért van, én mint meny mondom: mert szeretné, ha a fiának legalább olyan "sorsa" lenne mellettem, mint nála volt, míg ő nevelte.Nézd, most kiakadsz azon, amít írok, de sokáig azt hittem, én származom etalon közegből, és ők az alják hozzánk képest; ez az értékrend megfordult bennem, mióta gyerekeink vannak.Mindenben az anyósomra hallgatok, mivel mindkét gyermekemnek gyakorlatilag ő a mentora!!Ha a fián múlott volna, a mai napig nem születtek volna meg, sőt.A pici, a második mikor megfogant, ha a páromon múlott volna, meg se született volna.Erről volna még mit írnom, inkább privátban folytatnám.
2013. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha így van akkor két dolog lehetséges


1: anyuka pici kisfiát elrabolja egy nő:) ezt sok anya nehezen dolgozza fel.

2: tényleg a fiatal lánykával van valami gond.


Én nem tudom, mert nem rivalizálunk anyósommal. Pár napja dicsérte meg a krumplipürémet:D


Bár gyanús, hogy 3 év után sem hajlik arra hogy tegezhessem:) nekem kicsit fura ez, mert a veje is tegezi, és a tini sógornőm tini pasija is lazán letegezte....csak én magázom ezek szerint... na mind1.

Nem találkozunk sűrűn, nekem végülis mind1, csak fura na!


27/N

2013. júl. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gömbicica ***** válasza:
0%

szia 7-es.

ne haragudj meg a tegező-nem tegező szitu miatt!! tényleg.

Ha amugy semmi gondotok, jó ez igy.

a két menyemet én tegezem, ők magáznak. a fiaim tegezik a kislány szüleit.

nem tudom miért is lett igy????

EGyébként sokan a szüleiket sem tegezik. szokás kérdése.

a tegezés olyan haveri kapcsolatot feltételez.

Ha tanácsát kéred bármiben, biztosan örülni fog, (még akkor is ha tudod azt a dolgot) ha meg megdicsért, az jó pont. Alkalmazkodni meg kell tanulni mindkét félnek!! És általában mondjuk ha együtt lakásról is szó van, akkor a családhoz költözőnek kell megpróbálni alkalmazkodni.

Igy boritékolható a családi béke. mindenkinek jobb, és ha az ember lelkivilága nem szenved csorbát kevesebbet lesz beteg is. Ez már főnyeremény! nem?

2013. júl. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dehogy haragszom meg, csak nekem fura, hogy csak nekem kell magáznom, de végülis mindegy:) a lényeg az, hogy tudomásom szerint nem próbálta megfúrni a házasságunkat. Jól elvagyunk egymással. És nekem ez a lényeg. Bár tudom, a férjem jobb nőt is találhatott volna magának. Valamiért mégis engem választott.
2013. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!