Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja, hogy rossz...

Miért akarja, hogy rossz legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Pozitívan álltam hozzá, aztán meghallottam, hogy rokonoknak kibeszél. Onnantól persze ki voltam élezve rá, nem tagadom, de egyre rosszabb minden.

Született egy gyermekünk is, azóta még jobban részt akar venni az életünkben.

Dolgozni soha nem szeretett, messze lakik ezért szerencsére ritkán jön.

Mikor a gyerek azt mondta a képére, hogy néni és nem mama, arra gondoltuk, hogy felutaztatjuk , hogy kicsit unokázhasson. Ennek az lett a vége, hogy 3 hétig maradt, mert az após elköltötte pár nap alatt az összes bevételüket és nem akartuk hazaküldeni, hogy éhezzen. Majd megelégeltük, hogy semmilyen szabályt nem tud betartani ( pl. h cipővel ne lépkedjen a szőnyegen és mosson lábat mikor fekete a talpa a papucsban való járkálás után a városban). Szóval leginkább higiénés gondjaink voltak vele. Hazaküldtük miután szinte kievett minket a vagyonunkból, mi álltuk a cigijét, mert anélkül idegbeteg volt, a gyerek pedig már nagy ívben kikerülte mikor arra kellett mennie ahol az anyós volt, mert mindig erőszakosan ölelgette hiába szóltam ( egyszer kiabáltam is ) rá, hogy ne. Szóval hazaküldtük pénzzel, majd utaltunk neki plusz pénzt is, mert kikapcsolták a villanyukat is.

Erre megint azt hallom vissza a rokonoktól, hogy nálam milyen kupi van és mocsok és nem foglalkozom a gyerekkel eleget ( már dolgozom) és különben is szörnyű anya vagyok, nem érti a fia mit keres mellettem.


Én erre már nem is mondtam semmit, a fia viszont már a telefont sem hajlandó neki felvenni. Erre ma láttam, hogy képeket töltöget fel rólunk is, hogy milyen szép kis család vagyunk, mikor direkt megkértük, hogy rólunk ne tegyen fel képet sehová.


Miért mérgesíti el a helyzetet?

Tudtok valamit tanácsolni? Én már megpróbáltam szépen és kevésbé szépen tisztázni a dolgokat, férjem ugyanez majd együtt is és mindig ez a vége, hogy lehúz anyagilag és pletykálkodik/hazudozik.

Jelenleg azon az állásponton vagyunk, hogy megszakítjuk vele a kapcsolatot. Csak azt is tudjuk, hogy szüksége lenne ránk ( nem csak anyagilag), mert más már rá se néz, még após se nagyon.


2013. aug. 20. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán foglalkoznék vele. A környezete úgyis tudja, hogy mennyire "rendszerető", "pedáns", "tiszta", így bár ha benneteket mocskol, csak magát teszi nevetségessé. A képeket én is szóvá tenném, viszont a külső szemlélő megint csak azt látná, hogy rendes, tiszta környezet, vagyis hazudós.


Vagyis, oda lukadnék, hogy nem foglalkoznék vele. Van egy normális életetek, ne engedjétek, hogy anyós bármit is kavarhasson benne.


Miért csinálja ezt? Unatkozik, a környezettel szeretné elhitetni, hogy egy boldog nagy család a tiétek, ahol ő központi szerepet kap mint tökéletes nagymama, esetleg irigy is rátok.

2013. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat amit leírtál, erre gondolok én is.
2013. aug. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!