Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti beköltöznétek abba a házba...

Ti beköltöznétek abba a házba amit apósodék vettek a párotoknak vagy vennétek egy másikat? Nem éreznétek cikinek, hogy nem ti vettétek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ha ciki, ha nem én, beköltöznék, mert nincs pénzem sajátra. Azt hiszem elég kevés ember van, aki pusztán büszkeségből nem volna hajlandó egy teljesen lakható épületbe beköltözni, és inkább venne másikat. Ostobaság!
2013. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy sok mindenkinek lenne több milliója arra, hogy emiatt másikat vegyen. Újítsátok fel, bútorozzátok be a te pénzedből.
2013. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Kb a fele fiatal így jut lakáshoz, mi ebben a probléma?
2013. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Én simán beköltöznék, viszont megtartanám mellette a saját lakásom is, hogy legyen hová mennem, ha mégis tönkremenne a kapcsolat.
2013. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Miért ne költöznék be?? Miért kéne másikat venni, ha ott a lehetőség? A másikat pedig milyen pénzen vennétek, 50%-ban te fizetnéd? Ha igen, akkor oké, rakjátok össze amitek van és vegyetek egyet felesbe... Ha nincs pénzed, csak "csakazértse" az legyen amit apósék adnak, akkor inkább örülj ami van.


Nekem már volt egy kis lakásom, amikor férjez mentem. A (most már csak ex) férjem két bőrönddel jött. Állandóan rinyált, hogy az nem az ő lakása, neki nincs semmije, blabla. Én hiába mondtam, hogy ha együtt élünk, akkor nem tök mindegy? Örüljünk, hogy nem albérletet vagy hitelt fizetünk. De nem, állandóan hisztizett. Persze nem csak ezért váltunk, de a sok probléma között ez is állandóan felmerült és mindig kiborított ezzel a hozzáállásával.

2013. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csak utána meg az van, hogy belementem a készbe.
2013. aug. 20. 16:22
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Minden embernek nem tehetsz az ő ízlése szerint. Úgy hamar a diliházban kötnél ki. Akkor meg az lenne a téma, hogy a Mariska megbolondult.
2013. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

ugyan, hagyd már. mi megkaptuk az egyik rosszmájú ismerősünktől, hogy KGST-ben élünk, lévén, h nekem lakásom van, a páromnak meg jó fizuja, és biztos azért vagyunk együtt, mert nem mennénk a másik nélkül semmire.

a képébe röhögtünk azzal a lendülettel. egy párkapcsolat többek közt arról is szól, h a felek kiegészítik egymást, segítik boldogulni az életben a másik felet.


az uramnak nem volt ciki hozzám költözni, az meg hidegen hagy, h a rosszindulatú emberek mit pletykálnak a hátunk mögött. nem lehet mindenkinek megfelelni, ezt tartsd észben.

2013. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki mondja? Ha nem az após-anyós és a férjed, akkor egy percig se foglalkozz mások véleményével, mert a saját kapcsolatodat teszed tönkre. Ha jó a kecó, após szívesen adja, akkor ne érdekeljen ki mit mond.
2013. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Én beköltöztem, após-anyós szeret és ők direkt azt mondták, hogy nyugodtan rendezkedjek ahogy jónak látom, párommal amikor összevesztünk hozta fel egyszer, hogy ez az ő lakása. Mondjuk leginkább ő is csak beült ide, mivel az após dolgozott meg érte, ő diplomaosztóra kapta szépen felújítva, semmi dolga nem volt vele.

Én is kaptam már meg, hogy egy semmirekellő haszonleső qrva vagyok, főleg itt neten, amikor ilyesmi kérdésekre válaszoltam.

Na de ha itt van a lakás, mégis mit csináljunk vele? Még a barátomnak nem volt lakása amikor megismertem, adtuk volna el, hogy majd együtt veszünk közöset? Vagy ahogy egy nagyszájú itt mondta, először saját magunknak bizonyítsuk be, hogy meg tudunk állni a lábunkon - azaz menjek albérletbe és vegyek saját lakást, hogy bizonyítsak, utána költözhetek csak össze a párommal?

Egyébként a testvéremmel közösen örököltünk egy házat ami az én nevemen van, ő lakik benne.

Tényleg néha rossz érzés, hogy ha még egyszer nagyon összevesznénk a párommal, akkor sok mindent kezdhetnék elölről, ugyan én is beleöltem már sok pénzt ebbe a lakásba, lényegében papíron semmi sem az enyém itt.

2013. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!