Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyos jeloltek 99% a val...

Az anyos jeloltek 99% a val idaig teljesen jol kijottem, de egyik, meg arra sem meltatott, h megismerjen, vagy szoba alljon velem, miert ez a nagy ellentet?

Figyelt kérdés

Altalaban, eleg jol kijottunk, volt akit olelgettem, puszikat kapott, teccet is neki ;)

Meg eleg jokat szokat veluk beszelgetni, de o ismeretlenul is utalt kb...


2013. okt. 24. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy esetleg megbántottad-e akaratod ellenére valamivel? Vagy a fia kérdezzen rá nála, mikor nem vagy ott, és neki hátha elmondja mi az oka. A pasid meg majd elmondja neked.
2013. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyszer talalkoztam vele, meg anno, egy szot nem szolt, szoval meg nem bantottam az tuti.

Fiu vagyok es jol elvagyok az anyukajukkal, de nala ilyenrol szo se volt.

2013. okt. 24. 08:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is ismer, akkor nyilván nem miattad nem bír, hanem mert ilyen a természete. Ezzel nem tudsz mit kezdeni.
2013. okt. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jo csak a lanynak akkor miert mondott rollam minden rosszat?

Egyaltalan nem akarta h vele legyek, ne talizzak vele, se vele!

2013. okt. 24. 08:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Múlt időben írsz róla végig, ezek szerint már nincsen "közöd" az anyóshoz. Akkor meg tök mindegy mi volt...
2013. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

... ,puszikat kapott, teccet is neki ;) "


ebből, hogy tetszett is neki (ha már ezt muszáj voltál odaírni csak hogy tudjuk milyen fasza gyerek vagy)..nekem az jön le..így ISMERETLENÜL is, hogy beképzelt vagy és hajtod a nőket..biztos hallotta híred és azért :D

2013. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az anyósjelöltek 99% ával jól kijöttem...Vajon hány lánynál próbálkoztál már,-fiatal srácként-érdekel? Tudod vannak olyan értelmesebb nők is, akik már a lányuk elmondása alapján is sejtik ki lehetsz.
2013. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, mert a párom anyja azt gondolta, hogy az ő családja különb, mint bárki másé...
2013. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!