Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nagyon belefolyik az...

Anyósom nagyon belefolyik az életünkbe? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok az első komoly kapcsolata a Kedvesemnek.Anyósom mindig megjegyzést tesz ha megyünk valahova, mindig kikérdez hova megyünk mikor jövünk meg ilyenek.Felnőtt közel 30 éves emberek vagyunk.Múltkor is megjegyezte fél 9 kor hogy milyen későn érünk haza.. Már nem bírtam tovább és mondtam neki hogy csak fél 9 van...

Mi a megoldás? Saját anyám nem kér már számon. Nevetséges ahogy viselkedik.


2013. dec. 13. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
El kell költözni anyóséktól,már házasság előtt el kellett volna.
2013. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell anyóssal lakni, ez a megoldás.
2013. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első kettő írta. plusz a fiának kell ilyenkor szólni nem neked. Ha mondja hogy későn jöttetek akkor szólni hogy bocs fiatalok vagyunk, nem mindegy?
2013. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözés megoldja a problémáidat. Ha a párod is olyan komolyan gondolja mint te akkor beszéljétek át a költözés lehetőségét!
2013. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A helyzet csak romlani fog idővel, egyre többet enged majd meg magának, és ha gyerek is lesz akkor mindennapos nyaggatásra számíthatsz. Nem akarnak rosszat az anyósok, csak hát képtelenek csendben maradni, megszokták hogy matriarcha-ként irányítják a családot, és képtelenek elereszteni a gyeplőt. Légy vele megértő, és függetlenítsd magad, amennyire csak lehet.
2013. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
eleg baj hogy a parodnak ezzel nincs semmi problemaja, le kene szallni anyuci szoknyajarol. Anyossal semmilyen helyzetben nem eri meg vitazni, MINDIG az anyos nyer.
2013. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltunk, elköltöztünk sajnos elég közel. Még most is elég sok gond van vele ilyen téren. Ha a gyerekekre kell vigyázni mert pl szülő értekezletre megyek, akkor is az első kérdése: Már megint?...hozzáteszem fél évente 2x-3x fordul elő. Már inkább visszük mindenhová a gyerkőket is, csak hogy ne kelljen hallgatnunk, hogy hova mentek, mikor jöttök, minek mentek stb... borzalom így élni! Anyukám pont az ellentéte..
2013. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mifelénk ezt úgy mondják, hogy "szülők legalább két buszmegálló távolságra".


Avagy, el onnan, ahogy előttem írták. Vannak emberek, akik sajnos képtelenek felfogni egy-egy helyzetet...

2013. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!