Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Annyira felidegeskedtem...

Annyira felidegeskedtem anyósomra, hogy elloktem magam mellol. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Egyszeruen úgy felhúzta az agyam, hogy nem tudtam uralkodni magamon. Eljon hozzám mikor magam vagyok itthon, és minden szarba belekot, hogy fozok, mikor mosok, mit eszunk, mi van a hutobe, hogy ágyazok. Es állandoan párom occsérol és annak barátnojérol beszél, hogy ok milyen tokéletesek, hozzájuk hasonlítgat. Már két éve ezt hallagatom, de ma annyira eldurrant az agyam, hogy elloktem hagyjon nekem béjén, és nem kell idejonnie ha nem tetszik.
2013. dec. 15. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerencséd van nem jelent fel.
2013. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Olyan hogy "felidegeskedtem", olyan NINCS! magyar oldalra magyarul írj vagy srhogy! -.-""""
2013. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy*
2013. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Jól tetted, garantáltan nem fog még egyszer belédkötni.
2013. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Megértelek nem könnyű az ilyet elviselni
2013. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát testvírem, ezek a gádzsók nem írtenek minket, hagyd rájuk.
2013. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Jól tetted! És tuti már rég elküldtem volna melegebb éghajlatra és nem bírtam volna ki eddig sem.
2013. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem egyszerü...Már velem is elöfordult,hogy pokoli mérges voltam a leendö anyósomra.Akkor még nem volt az. :)

Èn vele szemben ültem az asztalnál.Annyira feldühített majd nem ráborítottam az asztalt.Helyette rácsaptam egy nagyot az asztalra,felpattantam megálltam elötte,majd kirobogtam mielött rosszabb történt volna.Aztán meg az jött elö,hogy majd megvertem......

Tutin a párodnak magyarázni fog.Beszélj a pároddal,hogy rendezze el az anyját mert legközelebb nem engeded öt be mikor te otthon vagy.

2013. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gömbicica ***** válasza:
30%

miért nem kérdezted meg, hogy

mama??? maga hogy csinálná?

mama??? miért nem jó a mittomén bableves?

mama??? hogy kellene ágyaznom?

mama! miért nem jó ez a szalámi? miért jobb a máxik?

mama! én nem vagyok senkihez sem hasonlitható.

ÉN EGYEDI VAGYOK, ÉS ÉN VAGYOK.


kérd meg hogy segitsen,.......


aztán ha akarod ugy csinálod, ha akarod nem.


néha azért érdemes elgondolkodni még az anyós véleményén is.


Én egyszer Kismenyemet küldtem el gorombán, de bocsánatot kértem, pedig nem hibáztam.

Fiam kérdezett valamiről én megmondtam a véleményemet.

Kicsi lány visszavágott......

Én érvekkel támasztottam alá amit mondtam, ő csak hajtogatta a maga elképzelését.


azóta eltelt két év, és sajnos ugy lesz a dolog ahogy tanácsoltam. csak most plussz 1 millába fog kerülni, ami akkor rohadtul mindegy lett volna hogy hogy van.


Mindez nem tesz boldoggá. tudomásul vettem amit ő akart.

Pedig a kertes szülői házamat adtam nekik ajándékba.

2013. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem létezik olyan szó, hogy felidegeskedtem. Felidegesített anyósom/felidegesítettem magam anyósom miatt/begurultam/eldurrant az agyam/mérges lettem/stb. Olyan sincs, hogy hagyjon nekem békén (főleg, hogy még ez is el van írva). Olyan van, hogy hagyjon engem békén, vagy hagyjon nekem békét (bár ezutóbbit nagyon ritkán hallom, csak bizonyos tájszólásra jellemző). Gondolom anyósodat az zavarja, hogy a menye egy igazi tirpák bunkó, aki se írni, se beszélni nem tud, talán még a 8 általánost sem járta ki. Engem is zavarna, ha műveletlen nő lenne a gyerekem választottja. Ezek mellett a ráadás már csak az lehet, hogy valóban rosszul vezeted a háztartást. Attól, hogy te jónak látod, még nem biztos hogy az. Bár lehet, hogy csak azért jár a nyakadra, hogy tényleg addig idegesíthessen, hogy végre elhagyd a fiát. Ha így folytatod, eléri a célját, pláne ezután, hogy még bántalmaztad is. Ha szerencséd van, nem okoztál neki olyan sérülést, ami miatt feljelenthet. Ha nincs, akkor majd a rendőrségen folytatjátok a dolgot.
2013. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!