Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan reagálnátok, ha ebben...

Hogyan reagálnátok, ha ebben a formában ajánlanák fel nektek anyósék a tegezést?

Figyelt kérdés
Házasságkötésünk után nem nekem mondták, hogy tegezzem őket, hanem a férjemnek, hogy mondja nekem, hogy ha gondolom, tegezhetem őket. Kifejezetten nem kedvelnek, de nincs háborúság, mert a férjem leállította őket. A viszony udvarias, korrekt, de távolságtartó.

2013. dec. 18. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Anyu is magázza az anyósát (mamámat), pedig már 25 éve együtt vannak és 23 éve házasok!!

És ez apura is igaz, magázza anyum anyuját.

2013. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Én így nem kérnék a tegeződésből.
2013. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
ha nem vagyunk olyan kapcsolatba hogy ezt személyesen mondja el nekem, akkor én is megtartanám a tisztes magázást.
2013. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem se tegeződj így... furcsa helyzet... De a párod miért nem mondta azt a szüleinek, hogy nem közvetít köztetek, hanem beszéljék meg ezt ők veled?
2013. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
12 éve vagyok férjnél. Anyósomat imádom, nagyon jól kijövünk. 12 év alatt soha egy bántó szó nem volt köztünk. Én ennek ellenére magázom. Így alakult..
2013. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Végül is azt a megoldást választottam, hogy tovább magáztam őket, amíg az ebédlőasztalnál személyesen is fel nem ajánlották. Azóta tegeződünk.
2013. dec. 19. 00:11
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez így helyes. Meg a férjed részéről is az,hogy ha megmondja, hogy ő nem üzenetrögzítő, ha valamit akarnak tőled, akkor mondják meg neked. Ezek szerint úgy is lett.


Ez azért is jó, mert ezek szerint anyósék azért közelednek feléd és a viszony idővel talán tényleg el fog simulni.

2013. dec. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem, így lesz.
2013. dec. 19. 04:02
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Így én sem tegezném őket. Egyébként is nehezen áll rá a szám a tegeződésre így, hogy "üzentek" hogy tegezheted őket ... hát én nem tenném.

Egyébként tegezve és magázva is meg lehet adni a tiszteletet az idősebbnek. Szóval lényegében mindegy.

2013. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tegezném le őket így az biztos. Magázd csak nyugodtan tovább őket, majd ha neked mondják, akkor fogadd el.


27/n

2013. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!