Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom megütötte az egy...

Az anyósom megütötte az egy éves fiamat. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A fiam lerántotta az asztaldíszt anyóséknél, mire anyósom megpofozta! a gyereket.

Nagyon kiakadtam, mert még nagyon kicsi, de most meg az van, hogy arra nevelem a gyerekemet, hogy neki mindent szabad. A férjem megmondta az anyjának, hogy soha nem merje megütni többet, és hogy nem megyünk többet hozzájuk.


2014. febr. 6. 19:30
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem teljesen jogosan, és külön pacsi a férjednek, hogy így leteremtette anyukát. Ő erre mit mondott? mármint anyós pajtás?
2014. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
87%
Jogosan.
2014. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
86%
sztem is jogos
2014. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim válasza:
68%
ez teljesen jogos.a gyermek bántalmazást már a törvény is bünteti,mellesleg a gyerek még ekkora korban nem tudja mit szabad és mit nem.én nem vinném a gyerekemet ahhoz a nagyihoz az biztos
2014. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim válasza:
82%
Teljesen jogos,jó hogy nem hagytad magad és a gyereket! :)
2014. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Hát höbörgött, hogy a gyereknek mindent szabad, meg hogy így milyen ember lesz belőle, ha mindent ráhagyunk, meg hogy az a dísz drága volt, ilyenek, szegény gyerek meg csak üvöltött, rá sem mertem volna gondolni, hogy megüti.
2014. febr. 6. 19:35
 7/58 Bianka015 válasza:
78%
Jogos!ha az én anyósom csinálta volta ezt az tuti,h vissza adom neki azt a pofont!!!!
2014. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
81%
Mi is jártunk már így, csak én anyámmal. Azzal a különbséggel, hogy ő utána a saját fejét verte a falba, amiért nem tette el a vázát, és áldotta az eget, hogy nem a gyerek fejére esett. Előfordul, de anyóspajtás igazán tudhatná, hogy egy ilyen idős gyerek mindenbe belekapaszkodik és nagyon kell rá figyelni, nem pedig pofozkodni. Én nem vesztem össze anyámmal, így is szomorú volt, hogy kiesett a gyakorlatból és nem gondolkodott előre, de már gyerekbiztos a ház és ő is jobban figyel. Meg persze elmondta őszintén, hogy mi történt. Annyi baj lett belőle, hogy a váza üvegből volt, és sajnos a fiam megfogott egy szilánkot, ami el is vágta a kezét. Szerencsére csak a bőrt, amolyan katonadolog kategória. De végződhetett volna sokkal rosszabbul is a dolog.
2014. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
56%
Az ő hibája meg a tied ,nem figyeltetek a kicsire.Ő még picurka a pofonhoz,én egy jobbost vittem volna be anyósnak.
2014. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Nem tudom, utolsó, van-e gyereked, hiába figyelsz, valami törik néha...
2014. febr. 6. 19:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!