Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért várja el anyós, hogy...

Miért várja el anyós, hogy vele éljünk?

Figyelt kérdés
A párommal együtt éltünk,külön,kettesben.Anyósnak(aki szeret iszogatni,ugráltatni embereket,mindent jobban tud és mindíg sajnáltatja magát)sajnos meghalt az élettársa.A párom az egyedüli gyereke.Kitalálta,hogy költözzünk hozzá,mert ő annyira egyedül van miegymás.Szóval megint ment a sajnáltatás.Bezzeg amig élt az élettársa az egy szem fiát csak kihasználták és nem volt rá szükség.Most már igen.Főleg anyagilag.A lényeg,hogy 4éve vagyunk együtt a párommal,de az anyjával még nem beszélgettem egy tisztességeset.Most ideköltöztünk hozzá.Egy konyha,egy fürdő.Nagyon rossz.Àllandóan ugráltatja a páromat.Nincs magánéletünk.Nekem itt semmi jogom semmihez,mivel az ő háza.Én azt szerettem volna ha a párommal közösen veszünk egy házat,ahol azt csinálok amit akarok.Nem kell mindenhez engedélyt kérni.37 évesen talán lehetnek ilyen igényeim.A párom elköltözni nem akar.De én ebben idegileg kikészülök az tuti.
2014. márc. 9. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell ha nem akartok, felnőtt embernek semmit sem kell csinálni ha nem akarja.

Mennyi keresetek van, mennyi önerőtök van hitelhez, nem spórolás miatt mondta?

2014. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 acelsziv ***** válasza:
84%
Sajnálom, de: olaj. Lépj le, amíg bírod idegekkel. A párod anyuci pici fia és a büdös életben nem fog téged az anyja elé rakni.
2014. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Tudom, hogy aljas vagyok, de ha egyszem fiú a párod, akkor egyszer az övé lesz az a ház, főleg, ha anyós eleget iszogat.
2014. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,a páromé lesz egyszer igazad van,de erre menjen az életem,hogy erre várok?Ez nagyon távolinak tűnik mivel anyós 58 éves.Sok év van még benne.Szeretnék már gyereket,de emellé a nő mellé én nem szülök.Ja,jövőre eljön nyugdíjba...
2014. márc. 9. 20:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ha eleget iszogat, inkább nem lesz majd előbb-utóbb semmilyen ház.
2014. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én választás elé állítanám a páromat. Ha igazán szeret, figyelembe kell vennie, hogy neked ez rossz. Igen, 37 évesen nem hunyászkodhatsz meg örökösen előtte, van akaratod, van (lenne) életed, önálló elképzeléseid...stb, csak hát anyós nem hagyja.

A párod úgy tűnik elég önző, (vagy nagyon befolyásolható), hogy nem áll melléd. És az a helyzet, hogy ez 1-2, 5-10 év múlva sem lesz másként.

Szóval szerintem állj a sarkadra, és beszéld meg vele, hogy ha szeret, költözik veled, ha nem, költözz te egyedül. Erre rámegy a lelki világod, és fogy az időd, ami a gyerekvállalást illeti.

2014. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 15 év együttélés után úgy megromlott a viszonyom az anyósommal, hogy már nem is beszélek vele. Mellette nőként mindig csak a második lehettem. Értett ahhoz, hogy megnyirbálja az egészséges önérzetemet. Az a felnőtt férfi aki normálisnak tartja, hogy az anyjával éljen soha nem fog érted konfliktusba kerülni a "drága" mamával. A történetedben a magaméra ismertem.
2014. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A párom nem tudom mikor fog igazi férfiként helytállni a kapcsolatunkban,mert mióta itt lakunk az anyjával megint gyerekként viselkedik.Reggel ha felkelünk az az első mikor meglátja az anyját,hogy puszi-puszi.Este lefekvés előtt ugyanez.Nekem is van anyám,de nő létemre nem csinálom ezt.Vagy ez csak nekem furcsa.Ja és ha beszél az anyjával,olyan "nyálasan" beszél vele,hogy már nekem nevetséges...
2014. márc. 15. 22:39
 9/11 anonim válasza:
53%
Ha én nő lennék,már ott hagytam volna. Dugjon az anyjával.
2014. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy szeret engem a párom,mert kimutatja felém maximálisan,de ez azzal is együtt jár,hogy az anyjával kell élnem.Én csak önálló életet akarok élni.Ennyi.Lehetőségem is lenne elköltözni.A lakás közel van a munkahelyemhez.Most napi 4órát kell utazgatnom a melóhelyre.Oda 2 vissza 2.Mielőtt anyóshoz költöztünk a lakás ahol együtt éltünk a párommal kettesben,a munkahelyemtől 10 percre volt.Tehát ezen is én szívtam.A páromnak könnyű,ő kocsival jár.Én meg vonatozzak,buszozzak órákat,csakhogy az anyjának jó legyen...
2014. márc. 18. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!