Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan akadtam ki, miert...

Jogosan akadtam ki, miert nyulnak hozzá más holmijához?

Figyelt kérdés
Roviden annyi a tortenet hogy anyosek elhasználták a festeket amit az ujhazunkhoz vettunk. Csak náluk volt mert nálunk nincs hely tarolni. Egy egesz vodorrol van szo. Most persze nekunk kell megvenni mert nekik eszukbe sincs. De elhasználni eltudták. Egy kicsit kiakadtam.
2014. márc. 20. 12:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Mennyi is az értéke annak a vödör festéknek? Tényleg annyira sokba kerül, hogy emiatt balhézni kell?


Nekem sem tetszene a dolog, de azért nem állnék le vitázni egy pár ezer ft-os tétel miatt.

Vagyis ha az én párom kiabálni a szüleimmel egy vödör festék miatt, biztos haragudnék rá.

Elvégre felnőttek vagytok?!

2014. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az összeg a lényeg.

De bunkóság más dolgait használni, amikor csak ott tárolták, nem adták nekik. Ez olyan fura nekem. Normális esetben megkérdezi az ember, hogy használhatom-e, mert most ezért meg azért sürgősen kéne, és ha nektek kell akkor megvesszük nektek, amit elhasználtunk.

2014. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell ott tárolni. Oldjátok meg máshogy!
2014. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3%
Én úgy gondolom, mint az első. Kell tudni különbséget tenni piti és nagy volumenű dolgok között. Ha ez nagy volumen lenne, akkor igen, szólnék, ha piti, akkor meg nem.
2014. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Oké, nyilván nem szép dolog használni/elhasználni bármit, ami másé.


De ha van egy új házatok, ne mondd már, hogy nincs helyetek egy vödör festék tárolására. :D

Ez azért elég hihetetlenül hangzik, már ne is haragudj. :)

2014. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem csak a pènzrol van szo. De ha nem adtuk nekik miert nyultak hozzá? Ket kicsi gyerekunk van minden penzre szuksegunk van. De ez nem erdekli oket.
2014. márc. 20. 13:11
 7/21 anonim ***** válasza:
4%
Akkor ők meg jogosan mondanák azt, hogy oldjátok meg a festék tárolását, ne náluk tároljátok. Ez hogy esett volna? Legközelebb ne vigyétek oda! Én sem csinálnék patáliát egy vödör festékből. Jól gondolom, te alapból fújsz az anyósodékra, ez csak egy csepp volt a pohárban?
2014. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hazat most vettuk ma megyunk a kulcsert. A festeket regebben. S most akartunk festeni. Nyilvan en gondolom rosszul hogy ami nem az enyem ahoz nem nyulok. Vagy legalább megkerdezem. Szivesen nekik adtam volna ha elkerik. De ez most rosszul esett.
2014. márc. 20. 13:16
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg aki kis dolgokban is pofátlan, azzal hamar elszalad a ló. Én lehet, hogy szólnék, hogy jövő héten festünk, akkor ugye addigra megveszik a festéket?

És nem mindenkinek piti összeg egy doboz falfesték, az elv meg kifejezetten arcátlan.

2014. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem nem fujjok rájuk csak jol esett volna ha legalább megkerdeznek. Es igen mondhattak volna nemet a tarolasra de nem tettek. Azert vittuk oda mert biztunk bennuk. Persze egy par ezer forintos festek semmi foleg ha másèt használjuk el es nekunk nem kerul semmibe. De nem baj en hallgatok es nyelek nehogy hisztisnek tunjek. Elvegre tok normalis dolog engedely nelkul más cuccát elhasználni.
2014. márc. 20. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!