Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok/tennétek, ha...

Mit szólnátok/tennétek, ha ezt mondaná az anyósotok?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a párommal és kisbabát várunk. 22 hetes vagyok. Azt hittük örül a babának, de elég fura volt mindig.. állandóan azt hallgattam, hogy el fogok vetélni, de nem nagyon foglalkoztam ezzel, azt hittem, hogy csak arra akar figyelmeztetni, hogy vigyázzak magamra.. a múltkor azt mondta a páromnak, hogy ő nem örül a babának, sőt..!, mert egy olyan nőtől van, akit ő nem szeret. Valamelyik nap pedig közölte vele, hogy se ő, se én, se a pici nem érdekeljük, neki nem az unokája..

Mindig szét akart minket szedni (párom azt mondja, hogy soha nem volt megelégedve egyik barátnőjével se), de azért ezt túlzás.. hogy mondhat ilyet szegény kicsire.. még meg sem született és már most utálja..


2014. ápr. 3. 17:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Konkrétan lesz.rnám hogy mit mondd. Amúgy a párod sem semmi ha terhesen ilyenekkel hergel.
2014. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem szólnék semmit, teljesíteném a kívánságát és távol tartanám mind magamtól, mind pedig a gyerektől.

Egyébként nem ép a nő, attól, hogy téged nem kedvel, a gyerek még a fiáé.

Hihetetlen milyen idióta emberek vannak.

2014. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
nem tudja elfogadni hogy anyuci pici fianak gyereke szuletik es egy masik novel van... mond meg neki hogy koszonod a jokivansagokat es ne nyisd ra az ajtot....
2014. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Megszakítanám vele a kapcsolatot. Biztos, hogy nem jópofiznék neki..
2014. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Nemertem, a párod minek hordja a pletykákat? Ha az anyja hülyeségeket beszél, azzal minek idegesít téged?
2014. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
De undorítóak az ilyen nők...Én az anyóst szedném szét! Amúgy meg, ne foglalkozz vele, ha a párod kiáll mellettetek, akkor anyós nem számít! Had egye a fene, hogy felnőtt a kicsi fia, és már nem ő az első számú nő az életében! Komolyan, hogy lehet ilyen mélyre süllyedni...
2014. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem a párom hibája.. telefonon beszéltek és elkezdett vele veszekedni, hogy hogy mondhat ilyet és lenyomta a telefont.. tudni akartam, hogy mit mondott.. meg egyébként is, tudnom kell, hogy áll az egészhez, mert akkor én is úgy állok őhozzá!

Én is úgy gondolom, hogy meg sem érdemli ezek után, hogy ha megszületik a baba, láthassa..

2014. ápr. 3. 18:17
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Ha megszületik a pici, talán megváltozik. Ha van szive, nem fog tudni ellenállni a babának. Ha a szülés után is utálatos lesz, szakítsd meg vele a kapcsolatot, a gyereket meg ne engedd még csak látnia sem.
2014. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem foglalkoznék vele, nagyon rosszul esne, de nem lennék hajlandó ezzel idegesíteni magam.

Egy dolgot tennék! A minimálisra szorítanám le a találkozások számát. Csak ha muszáj pl. karácsonykor meglátogatni őket, de egyébként kerülném nagy ívben.

2014. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát én így nem akarok még karácsonykor se találkozni velük.. a karácsony a szeretet ünnepe.. találkozzon azokkal akiket szeret.. páromat sajnálom a legjobban, szegénynek hogy fájhat, hogy ilyen szívtelen az anyja..:( bár már megszokta szerintem.
2014. ápr. 3. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!