Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom szülinapjára tabletet...

Anyósom szülinapjára tabletet venni túlzás?

Figyelt kérdés
Olyan munkája van, ahol jól jönne neki egy ilyen kis kütyü. Gyorsan tanul, hamar belejönne a használatába. Azt olvastam, hogy a normálisabbak 40 körül kezdődnek. Ha mi a párommal közösen vesszük... hát, khm, az kicsit erős. De ha beszállnak sógoromék is, akkor mondjuk korrekt? Ő is 10 000 Ft-ot szokott küldeni mki szülinapjára, névnapjára. Néha 20-at is, ha úgy van neki.
2014. máj. 20. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Dobják össze a gyerekei, az úgy korrekt.
2014. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem "olyan" anyós és megengedhetitek magatoknak, akkor nem túlzás:-)
2014. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha megengedhetitek magatoknak, akkor nem túlzás. Az is jó ötlet, amit írtál, hogy összedobjátok az árát sógorodékkal.
2014. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%
Szerény véleményem szerint a tablett kicsit túlzás! Szerintem vegyél neki arany vagy Ezüst ékszert.
2014. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha megtudjátok venni, akkor vegyétek meg közösen.
2014. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg ékszere van, amiket nem is annyira hord. Szerintem a tablet hasznosabb volna. Lehet, hogy túlzásnak tűnik, de tényleg rengeteget segít nekünk. Mindegy, majd még kifundáljuk. Köszi.
2014. máj. 20. 19:13
 7/12 anonim válasza:
79%
Ha nem az a fajta akire legszívesebben félszemmel néznél és nem tegnap óta ismeritek egymást akkor annak tükrében hogy ős is elég bőkezű a rokonokkal szerintem nem túlzás. :)
2014. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem túlzás. Ha barátnak vennéd, sok lenne, de rokonnak veszitek. Ha megtehetitek, akkor vegyétek meg.
2014. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta, tényleg nagyon sokat segít nekünk! Csak nem tudom, hogy a másik fia és a párja be szeretnének-e szállni, mert ha nem, akkor meg ennyi pénzünk nem hiszem, hogy van. Illetve a másik felmerülő probléma, hogy apósomat le szoktuk tudni egy üveg piával. Az ajándékokat többnyire én találom kis, és hát nem állunk olyan közel egymáshoz, a páromnak sem jut eszébe semmi kreatív. Nem nagyon értek egyébként a tabletekhez, esetleg ha van itt hozzáértő, lenne szíves ajánlani valamit?
2014. máj. 20. 19:29
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
A toronyóra lánccal, az volna a túlzás. Egy tablet az nem.
2014. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!