Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyermek nagymama ellen nevelése?

Gyermek nagymama ellen nevelése?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges, hogy egy anya az anyósáék ellen nevelje a gyermekét? Hogyan lehet ezt? Már 6 hónapos korától is lehet ellenük nevelni?
2014. aug. 11. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, de nem érdemes. Majd ha a gyermek odanő, akkor saját bőrén tapasztalja meg, hogy milyenek a nagyszülei.
2014. aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos vannak ilyen szegyenletes szulok akik a nagy szulok ellen nevelik a gyereket.... es ugy hogy mind ezt.nem tudja a gyerek hogy mind ez mogott mi a valos mi a hamis!!! Gyerrket nagyon konnyu lehet a naguszulok ellen nevelni.... ugyis.nem.halja a nagymama hogy mit mond anyuka a gyerekenek a mamirol es a gyerek elhiszi es ilyen kep alauk ki a mamirol es a mami nem halja igy mig sem tudja magat vedeni!!!!!!!

Csak a szulo cseszi el ezzel ugyani a gyereknel szuksege van a mami szeretetere...es a gyerek donyse mar el hogy mennyir szereti vagy nem.szereti a.nagyszuloket...es ne mar az hogy en nem szeretem anyosomat akkor a gyerekem se szeresse!!!

2014. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

6 hónapost nem lehet senki ellen nevelni, ő még nagyon kicsi, ne nevettesd ki magad.

Nekünk 2 éves elmúlt a fiunk, az anyósom 3 hetesen látta utoljára (nem rajtunk múlt), apósom még soha. Nem fogjuk ellenük nevelni, de nem fogja őket ismerni, ez biztos. Ha megkérdezi hol vannak (mert egyszer meg fogja), akkor majd valami gyerekbarát verziót kitalálunk, de hazudni nem fogunk (nem élnek,mesze laknak stb.) Van olyan nagyszülő, aki nem érdemli meg az unokát, a gyerek pedig semmit nem veszít, hogy nem ismeri.

2-es. Könyörgöm,tanulj már meg fogalmazni és helyesen írni, mert borzasztó, amit itt előadtál.

2014. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
3.as te sem panaszkodhtsz,uguanis majd ki talàlsz gyermek barat mesėt a gyerekednek hogy a nagyszulok nem elnek....es egyszer hopp betopanak!!!! Ez tenyleg jo ötlet ,behalok rajtad!!!
2014. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Pont azt írtam, hogy nem fogunk hazudni ilyeneket. Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, elnézést. Azt fogjuk mondani, amit a sógornőm is a saját 5 éves lányának, tehát az igazat, de gyerekbarát verzióban. Ide egyébként biztosan nem fognak betoppanni. 3.vagyok
2014. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
16:59-es pont azt írta hogy ezeket nem fogja hazudni a gyereknek...èrtelmezz mielőtt írsz.
2014. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Nézd meg az Anya csengője (Anya's Bell) c. csodálatosan szép filmet, ha valamikor adják a TV-ben újra. Sajnos eddig nem láttam, hogy DVD-n kiadták volna. Megkapod a válaszokat.
2014. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Ellene nevelni nem nagyon kell, ha olyan a viszony, akkor a gyerek levágja, hogy valami nem oké. Szerintem az meg valamilyen szinten természetes, hogy az anyjához ragaszkodik inkább, melléáll. Az én anyám soha nem nevelt nagyanyám ellen, még sem szeretem apám anyját. Csak akkor mondott el dolgokat, mikor már 16-17 évesen én is mondtam magamtól, hogy mama milyen, meg idegesítő.

Persze nagyanyám biztos azt hiszi, hogy a hülye anyám hangolt ellene. De nem. Csak nem kellett volna olyannak lennie amilyen, meg úgy állni anyámhoz, ahogy. Nem voltam hülye kicsiként sem, hogy ne vegyem észre, hogy ki a paraszt később meg még annyira sem.

2014. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem már születésemtől az egyik nagyanyám ellen nevel anyám (most vagyok 15), de igazából meg is értem, mert tényleg egy rémes banya >< Csak azt nem értem, hogy mit dühöngött, amikor 8-9 éves koromban unottan beszéltem hozzá, meg nem fogadtam el tőle semmit, holott nagyon jól tudhatta volna, hogy csakis az ő hibája volt, hogy így viselkedtem a vénasszonnyal:)
2014. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!