Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A legtöbb anyos-meny nincsenek...

A legtöbb anyos-meny nincsenek joba. Apos-meny joba vannak. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert az anyós és a meny riválisnak érzik egymást.
2014. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

akkor én már jelentkezem is, mint ellenpélda. párom anyukája egy tündér, ott segít, ahol tud, apuka viszont 4 év után sem hajlandó elfogadni a létezésem, hatalomelvű, ott szól be ahol tud, és még mindig megköveteli pl. hogy párom náluk töltse az ünnepeket stb., mert még "gyerek". az nem számít, hogy 3 éve együtt élünk és több éve egy forintot sem kért tőlük párom annak ellenére, hogy mindketten sulizunk.

ő viszont jóban van anyuval és apuval is.

2014. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan, ahogy az első írta. Két hasonló, azaz női energia szeretné magának a férfit. Ilyenkor az anyósnak illene hátralépnie, de nagyon sokan nem teszik sajnos. Egy férfi és egy nő (após-meny) könnyebben kijön egymással minden téren.

Két azonos pólusú mágnes is taszítja egymást alapból:)

2014. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2.: az apósodnak ott sem Veled van baja, nem Veled küzd, hanem a saját fiával
2014. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

4.

nem küzd ő senkivel, határozott meggyőződése, hogy mindenben neki van igaza :)

egyébként igen, valóban alapvetően ilyen a jelleme tehát nem csak én vagyok a probléma konkrétan. viszont párom öccsének a barátnője rögtön el lett fogadva, mert falubeli a lány, nem költöztek messzire.

2014. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
én is jóban vagyok anyósommal, inkább apósommal nem vagyunk jóban. Pedig 7,5 éve együtt vagyunk a férjemmel.
2014. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se apóst, se anyóst nem szeretem. Anyós állandóan rácsüng a fiára ha ott vagyunk, affektálósan visítós hangja van, mindenbe beleszól, mindenről van véleménye, após meg mindent sokszor borzasztó idegesítően rám akar erőltetni. Az evést napi 35 alkalommal, ha jó kedve van akkor folyamatosan itatna, és nem fogja fel, ha nemleges választ adok... Elég rossz így látogatóba menni, hogy tudom pontosan mindig, hogy mi fog várni...
2014. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is apósom volt, akivel nem lehetett kijönni. Amíg élt, anyósommal sem volt rózsás a helyzet, após halála után normalizálódott.
2014. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem aposom egy iranyitasmanias, nem tul intelligens ember, nekem pont vele voltqk veszekedeseim. Azt hiszi h otthon is van rangletra es nyilvan mindenki alatta all, meg a szulei is.. csak epp engem mashogy neveltek, aztan neha megmondom a velemenyem:-).. anyosom cuki csak az unoka.szuletese ota kicsit sok(k ) :-)
2014. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hmmm en mindkettovel joba vagyok ,pedig egy fedel alatt elunk mar evek ota!!
2014. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!