Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki nem állhatom a párom...

Ki nem állhatom a párom "anyját", mit tegyek? Nem a vér szerinti anyja, csak a mostohája.

Figyelt kérdés
Az anyukája régen meghalt. Kezdettől fogva elutasítóak voltak velem, hónapokig nem mehettem át hozzájuk. Egy éve vagyunk együtt és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor voltam ott, akkor is úgy, hogy napokkal előtte be kellett jelentkeznünk. A párom nagyon gyakran nálunk alszik, én nem aludhatok náluk, mert a mostoha "nem akarja, hogy idegenek aludjanak a hàzukban". Tudom ,hogy minden a mostoha műve, az apa meg mindent úgy csinál, ahogy a nő akarja. Kétszer találkoztam csupán a nővel, kezdettől fogva lekezelő és undok volt velem. A párom szerint féltékeny, mert az apukája szépnek talál és mert fiatal vagyok. A hátam mögött gúnynevekkel illet és rosszindulatú megjegyzéseket tesz. Ráadásul azzal is bajuk van, ha a párom sokat van velem, folyton hívohatjàk, hogy menjek haza (20 évesek vagyunk). Ha nincs otthon annyit, amennyit elvàrnak tőle, akkor azzal fenyegetik, hogy kidobják otthonról. Mégis hogyan kezeljem ezt a helyzetet?
2014. dec. 24. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ne az anyjával foglalkozz, hanem a sráccal. Nekem is kiállhatatlan anyósom van, bár nálam épp az ellenkezőjével csapja ki a biztosítékot, mint ami nálatok van. A bemutatkozásunktól kezdve anyáskodott felettem, miért nem öltözöm vastagabban, miért nem csavarom be törölközőbe a hajam 40 fokban nyáron, stb. És jön és ölelget és puszilgat és a hideg kiráz tőle. Egyrészt 74 éves (én 23 vagyok), másrészt a saját anyámnak nem hagyom, hogy rám másszon meg belém kössön. Szóval nálam meg a méz-máz a túl sok. 2 évig tűrtem, aztán mikor az esküvőnkön az anyám előtt közölte, h most már én az ő lánya vagyok, betelt a pohár. Nem hisztiztem, nem szóltam be. Egész egyszerűen azóta nem látogatom. A férjem mehet bármikor, de én oda be nem teszem a lábam többet. A férjem ezt elfogadta, anyós nyafog, h h hiányzom neki, de leszarom. Azt ajánlom, te is tedd ezt, ha nem is a teljes kapcs.megszakítást, de azt mindenképp, h a párodat helyezd előtérbe, ne a "tartozékait". Ha ezt ő is el tudja fogadni és olyan jól kezeli majd, mint az én férjem, akkor sokkal könnyebb lesz mindkettőtöknek! Drukkolok! :)
2014. dec. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Azt elfelejtettem, h 3 és fél éve vagyunk házasok. :)
2014. dec. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
mit foglalkozol egy idegennel?!
2014. dec. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen boszorkány lelkének az tesz jót, ha leöntöd magad savval, különváltok, és az összes vagyonod feléled, meg munkanélküli leszel.

Akkor talán megsajnál, és kedvelni fog, és hangos zokogásban fog kitörni, hogy ő ezt nem így akarta.

Tehetsz bármit, amíg nem éred el ezt az állapotot, puszta jelenléteddel, létezéseddel irritálni fogod őt.

2014. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Az ilyen történetek elolvasása után gondolkodom el mindig, hogy mi a f**sznak él ilyen a te párd mostohájához hasonló ember? Mi a ráknak van ilyen?

Mindig más embereken kompenzálják a sz*rjukat, fuj de utálom ezeket! Bocsánat, csak ismerek én is 1-2-t, és kitört rajtam..

2014. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen,a mai világban mindenki más viselkedjen úgy,ahogy nekünk éppen tetszik és hasznos.Mi vagyunk a világ közepe,senki más nem számít,aki nem alkalmazkodik az igényeinkhez,ahhoz semmi közünk.
2015. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kezd el szétvagdosni a kapcsolati szálakat és szabaduljatok meg tőle, vagy ha teheted, legalább te. Senkinek nem válik javára, ha negatív energiák járják be az életét, ha a mostoha és kapcsolata csak károdra válik...
2015. jan. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!