Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóst azt terjeszti hogy...

Anyóst azt terjeszti hogy vibrátort használok, miközben az epilátort hallotta?

Figyelt kérdés
1,5 hónapot csúszik a költözésünk, addig náluk lakunk. 2 hete kb szabadnapomon leepiláltam a lábamat, aki használja/látott már ilyet, tudja milyen hangja van, mivel ő munkanélküli, így sokat van otthon hallotta gondolom. A hangja miatt és amúgy is csukott ajtó mögött végeztem a dolgot. Az egyik közös barátunk anyukája mondta hogy neki is "elújságolta" hogy biztos vibrátorom van, hogy hallotta!!! Ő meg ismer engem és jóban vagyunk ezért mondta, hogy eléggé meglepte a dolog és szólt nekem hogy tudjak róla hogy ez megy. A nagymama is elég fura volt legutóbb velem, hát ezért... Mit tegyek? Hogy lehet valaki ilyen???
2015. máj. 19. 15:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkorát röhögtem volna rajta, hogy visszhangzik a ház. Nagyi kicsit szenilis. De tuti odamennék hozzá, hogy azért terjeszt-e ilyen híreket, mert szeretné kölcsönkérni :D vagy megkérdezném tőle, honnan is ismeri olyan jól a vibrátor hangját ajtón keresztül is? :D Perverz a nagyi. (Arról nem beszélve, hogy ha akarod, akár 10 vibrátorod is lehetne otthon, felnőtt nő létedre azt csinálsz, amit akarsz!) N31
2015. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg anyósodnak a vidrátorodat :)
2015. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez durva. Amúgy jóban vagytok? Beszélj vele, és legyen szíves mindenkinek megmondani az igazat. Hogy gondolta különben? Fényes nappal különvonulsz? Kérdezne legalább.
2015. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D


Ez nagyon jó...


Tényleg sírva röhögnék rajta.

2015. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, az az én magánügyem lenne szerintem meg esetleg a férjemé, hogy együtt használjuk pl, de amúgy nincs is. Csak azért is fogok egyet venni mostmár és megkérdezem hogy neki is rendeljek :D
2015. máj. 19. 15:18
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom...."Facepalm" az ilyen emberekre....

Tudod mit, ne foglalkozz vele. Ha ennyi esze van, masok meg ilyen hiszekenyek az az o dolguk.

De ha nagyon zavar, eloveszed az epilatort es elinditod, megmutatod neki milyen hangja van. Ha elhiszi akkor oke, ha nem, akkor meg az o baja.

2015. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért az az ismerős se semmi, aki ezt visszamondta :DDDD
2015. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tegeződünk, elmond mindent, pletykál nekem, semleges vagyok vele, így konkrét gondunk nincs egymással (mostmár van :D), ő otthon jópofizik, a hátunk mögött meg panaszkodik mindenre, ezt megszoktuk, de ez azért elég durva panasz.
2015. máj. 19. 15:20
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mamám ilyen. Amikor vele éltünk, állandóan turkált a fiókjainkban és anyámnál talált egy olyan gyógyászati cuccot, amit fel kellett nyomni a hátsó fertályba. Pachunkre el is olvasta a betegtájékoztatót és amikor hazaértünk, ezzel várt minket:DDD
2015. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát ő ismeri az anyósomat, tudja hogy milyen ( Meg az egész falu ismeri őt amúgy így sokan nem hisznek neki szerintem hála, de a tény elég ciki :D ), egy helyen dolgoztak, onnan ismeri, de mivel a férjem legjobb barátjának az anyja, így minket szeret és jónak látta hogy tudjam :D
2015. máj. 19. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!