Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ugye nem a 2 hónapos gyermekem...

Ugye nem a 2 hónapos gyermekemnek illik meglátogatni elsőként a nagyszülőket?

Figyelt kérdés

Párommal vita folyik az ügyben, az anyósom és apósom akikkel állítólag jóban vagyok, és állítólag várták már nagyon az unokát még nem látogattak meg minket, és én nem vagyok hajlandó el vinni hozzájuk e miatt!

Nekik kellett volna jönniük, és már nem is egyszer hanem sokszor, és aztán mennénk csak mi, de mivel ők képtelenek jönni én sem engedem el vinni.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Én úgy gondolom nekem van igazam.


2015. jún. 22. 16:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Esetleg lábfájósak vagy hánynak a buszon, vagy mi lehet a gond, hogy még nem látogatták meg? Ez nekem nagyon fura, én is vérig sértődnék ha nincs nyomós okuk erre.
2015. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%

Ne haragudj, de ez komolyan ilyen fontos? Megéri hogy tüske maradjon benne mindenkiben? Főleg miattad és a párod miatt kérdezem. Ez amúgy sem könnyű időszak, felesleges még ilyen dolgokból is büszkeségi kérdést csinálni.


Ők miért nem jönnek egyébként?


Hogy mi hogy "illik", azt nem tudom. De biztos nem hagynám, hogy anyósomék miatt feleslegesen veszekedjek a férjemmel. Főleg ha egyébként jóban vagy velük is.

2015. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

47 és 51 évesek!

4 utcányira laknak ami maximum 10 perc gyalog!Biciklivel ugye sokkal kevesebb!

2015. jún. 22. 16:47
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom,hogy mi az illő vagy mi nem.. Viszont szerintem igenis tiszteljék meg annyival a gyermeket,hogy elsőnek elmennek meglátogatni. Mondom ezt úgy,hogy hasonló problémával kellett nekünk is küzdeni amikor megszületett a fiúnk. Én is úgy láttam jónak,hogy ők jöjjenek. Ők 40 km laknak és a kicsi 18 hónapja alatt 3x jöttek ők.. Minden hónapban mi.megyünk hozzájuk és sokáig tartott mire elfogadtam. Viszont jobb a béke.
2015. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Akkor 10 perc gyalog nektek is! Nem tudom, én hívatlanul nem szívesen állítanék be egy 2 hónapos gyerekhez, lehet épp szoptatási időben mennék vagy valami...
2015. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Hihetetlen, én alig várom hogy unokám legyen és már az első héten látni akarom. Egyszerűen nem értem, hogy van ilyen nagyszülő tényleg?! Ha nem hajlandó menni, azért vidd el, de mondd meg nekik, hogy neked ez nagyon rosszul esett, hogy nem látogattak meg már az első héten.
2015. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

A kórházba sem mentek megnézni?

Előszőr szerintem is a nagyszülőknek illik menni, nem is tudom hogyan bírták ki 2 hónapig, hogy ne lássák az unokájukat.

Amúgy, meghívtad őket és ők nem mentek el?

2015. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

5-ös! Mi az hogy hívatlanul? Nem létezik telefon?

Szerintem úgy hozza az illem, hogy ha valahol baba születik, akkor a rokonok, ismerősök mennek a gyerekhez és nem fordítva. Ha pedig meg akarok látogatni valakit, akkor fogom a telefont és felhívom, hogy mikor alkalmas és megbeszéljük. Ennyi.

Másrészt meg akinek ilyen pici gyereke van az tudja mivel jár kimozdulni a lakásból.

2015. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Nehogy már te menj. Tisztába teszed, megeteted, felöltözteted, összepakolsz, lecsórézza a ruháját szóval megint átöltözteted, te is felkapod a legdivatosabb macinacid, stb.... Ennyi idő alatt míg elkészültök már simán megnézték volna a nagyszülők a babát és már éppen hazafelé készülődnének. Ha nem mennek el megnézni az az ő bajuk, te nem maradsz le semmiről, ők viszont igen...
2015. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Azért engem érdekelne, hogy ti meghívtátok-e már őket?
2015. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!