Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy a férjem az...

Normális, hogy a férjem az anyja képét kirakta a kulcstartójára?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok 3 szép gyermekünk van.Tegnap be akartam csukni a bejárati ajtót,de nem találtam a saját kulcsomat.Nyúlok a párom kulcsáért,hát rendesen lesokkolt,hogy az anyósom képe van kitéve rá,a másik oldalon pedig a két testvéréé.Nekem anyám külföldön van anyám és két testvérem is,de eszem ágában nem lenne,hogy kitegyem őket a kulcstartómra.Szerintem ez elég bizarr és sértő is rám nézve.Vagy csak én érzem így?Ha rákérdeznék tuti az lenne a válasz:Nem szerethetem anyámat?Remélem a kollégái hülyére cikizik érte.
2015. aug. 22. 09:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
57%
Na a szokásos napi feleség-anyós féltékenység...
2015. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
62%
Beteg vagy.
2015. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne tenné ki a saját anyját? Akinek mellesleg rengeteget köszönhet, meg felnevelte...
2015. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
62%
Na ilyen feleség se kellene, aki abban reménykedik, hogy a kollégáim cikiznek, ráadásul az anyámra féltékeny!
2015. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
68%
Jobb, mintha a szeretője képe lenne. Nincs abban semmi.
2015. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Én vagyok beteg?Akkor ezek szerint itt minden kedves válaszolónak a kulcstartóján hordja a párja az anyósát!
2015. aug. 22. 10:03
 7/66 anonim ***** válasza:
51%
Igen, betegesen féltékeny vagy.
2015. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésre a válasz: normális. További válasz: valójában te vagy valamiért bizalmatlan, uralkodni és birtokolni vágyó, aki mindig tudja a tutit, aki elvárja, hogy mások is az ő érzései alapján viselkedjenek és most ez valamiért kibukott belőled (te nyilván tudod az okát).
2015. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nekem nincs a kulcstartón az anyám képe, de nem tartom sem különösnek sem cikinek, ha valakinek az anyja van rajta. Nyilván nagyon jó a viszonyuk.

Egyébként az enyémen a kutyám van, ha ez megnyugtat...

2015. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
65%
Totálisan normális. Sőt dicsérete méltó, mert rengeteg ember gyermekkora óta nem mondja a szülőknek, hogy szeretlek.
2015. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!