Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van anyósomnak, ti mit...

Igaza van anyósomnak, ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Két gyerekünk van 1 és 4 évesek. A nagy és én a héten elkaptuk a fosós-hányós vírust, nagyon rosszul voltam. A férjem ezért csütörtökön és pénteken itthon maradt.

Ma átjött anyósom és nekem esett, hogy milyen feleség és anya vagyok, hogy nem tudok gondoskodni a családomról és egy férfi segítségére van szükségem.


Nálatok hogy van? Ha betegek vagytok és a férjeteknek van lehetősége segíteni akkor megteszi?


2017. jan. 21. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Megmondtam volna, hogy nem "egy férfi", hanem a férjem és az apuka ápolt bennünket. Egyébként is jobb lenne mama, ha haza menne, mert elkapja a vírust.
2017. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Nincs igaza. Természetesen ha van lehetősége, akkor az én férjem is segít. Beteg mindenki lehet, még egy anya is.

Ne foglalkozz vele. Egyébként a férjed mit szólt az anyjához (csak kíváncsiság)?

2017. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Anyósod egy kretén...
2017. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk nem kell hányós vírus ahhoz, hogy teljesen átvegye a gyereket. Egyébként se csak "segít", hanem kiveszi a részét.

Most épp én is beteg vagyok, semmi komoly, de vacakul, és ő intézte egész nap a gyereket. Holnap is így lesz, hogy hétfőn már bírjam. Ha nagyobb bajom lenne, megoldaná, hogy itthon legyen hétköznap is.

2017. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Én is mindig megkapom hogy ki van nyalva a p ics@m.Irigyek,mert régen az asszonynak hallgass volt a neve,ingyen cseléd volt az URA mellett. Ma már azonban elvárható egy férfitól hogy igazi társunk legyen mindenben. Tőlem azt is sajnálták hogy a párom segített cipőt kötni minden órás terhesen. Ne foglalkozz anyóssal,kérdezd meg tőle őt nem szokta gondozni a férje ha beteg?
2017. jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért ilyenek az anyósok? Komolyan ez valami kór náluk? Az apósok miért nem ilyenek? Nagyon kevés olyan anyóst ismerek aki nem ilyen.
2017. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Anyósod irigy és rosszindulatú.
2017. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Töketlen vagy, ha hagyod anyósód így leoltson
2017. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb anyós nem normális, leginkább ha a férj anyjáról van szó, meg kellett volna neki mondanod a véleményedet, hátha attól fejlődik valamennyit.
2017. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a férjem nem segít, hanem velem együtt neveli/ellátja a gyerekeket. Ha valaki beteg, akkor értelemszerűen a másik átveszi a "feladatait" kérés nélkül, cakkumpakk. Anyósnak szépen, kultúráltan, de határozottan meg kell mondani, hogy azért mert náluk kőbe voltak vésve a nemi szerepek/sztereotípiák és más elképzelései vannak a családon belüli teendők és kötelességek felosztásáról, az még nem az egyetlen üdvözítő út. Te elfogadod azt, hogy ő úgy él ahogy, ő meg ne szóljon abba bele, ti magatoknak milyen rendszert alakítottatok ki, mert bizony az kizárólagosan rátok tartozik egyes-egyedül.
2017. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!