Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom "meglátott" minket,...

Apósom "meglátott" minket, annyira kellemetlen. Ti mondanátok már valamit, pl. hazaküldenétek ezek után?

Figyelt kérdés

Eljött hozzánk vendégségbe és már két hete itt van, nagyon unom egyébként, Férjem azt mondja nem küldhetjük el.

Így úgy döntöttem elég abból hogy a saját otthonomban feszélyezve érzem magam ennyi ideig, így tegnap este a nappaliban levő kanapén szexeltünk, majd apósom hirtelen kijött a szobájából az éjszaka közepén. Magamra kaptam a plédet és berohantam a hálónkba. Annyira ciki volt az egész.

Ki gondolta volna hogy az éjszaka közepén ő felkel és enni akar?! Egybe van a konyha-nappali.

Bár ezekután remelém észreveszi magát és hazautazik. Ráadásul férjem szerint az én hibám, mert ott lett volna a hálónk is, viszont szerintem meg illetlenség ennyit időzni vendégsében, és én hazaküldeném. Igazam van?


2018. nov. 29. 08:11
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
70%

"Mellékesen megjegyzem, ordít a szemléletmódodból, hogy nincs gyereketek. A kisgyerek a hálószobátokba is benyit, ha éjjel felébred és mondjuk rosszat álmodott, vagy nem tud visszaaludni - vagy mondjuk rosszul érzi magát."


Mellékesen megjegyzem, a tiédből ordít, hogy van gyereked, csak a kisgyerekes szülők tudják így belenyomni minden, oda nem illő témába, hogy nekik van.

2018. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
30-as, nem töröltettem senki hozzászólását.
2018. nov. 30. 19:39
 33/43 anonim ***** válasza:
41%

"Mellékesen megjegyzem, ordít a szemléletmódodból, hogy nincs gyereketek. A kisgyerek a hálószobátokba is benyit, ha éjjel felébred és mondjuk rosszat álmodott, vagy nem tud visszaaludni - vagy mondjuk rosszul érzi magát."


Szóval ha van gyerek nem lehet szexelni többé egymással,mert hát baba meg van a cél, pasi dögöljön meg én is meghalok nőként? Na igen aztán jön a rinya ha apu nem döglik meg,és házaséletet él más nővel.. Öngol..

2018. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
89%
Azért az sem normális, hogy ahol éppen rájön a gerjedelem, ott szexel. Annyi esze lehetne, hogy ha vendég van a háznál bemegy a hálószobába. Vagy ha nem így tesz, nem kell rinyálni, hogy ki látja meg. :D
2018. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
86%

33-ra:


Nem!


De akinek van gyereke, annak biztosan eszébe jut, hogy ha másvalaki is van a lakásban, akkor az a másvalaki föl is ébredhet, ki is jöhet a szobájából. Kérdezőnél (ahogy leírta) konyha-étkező-nappali egyben van, tehát onnan nyílik (szinte) minden más. Tehát amint kilép valaki a maga szobájából, ott lesz a konyha-étkező-nappaliban.

Épp ezért, akinek van gyereke, az reflexből arra gondol, hogy nem a legközpontibb helyen legyen ilyenkor, hanem behúzódik. Alapesetben a hálószobába, de ha fürdésnél jön rájuk a gerjedelem, akkor oda. És a biztonság kedvéért akár kulcsra is zárják azt a helyiséget.

Mivel a gyerekedet nem küldheted soha "haza", mert ő automatikusan ott van otthon, ahol te, ezért eleve megszokod, hogy erre figyelj.


Erre gondoltam, mikor azt írtam, amit idéztél. Nem kell semmi többet, pláne rosszindulatúan belemagyarázni.

2018. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező


Bizony, hogy töröltetted, kétszer is, csak mikor 3szor is visszaraktam, rájöhettél, h nem fogom abbahagyni.

Egyébként ahányszor törölteted, annyiszor jelentelek -ilyen egyszerű.


Teljesen normális modorban megírtam a véleményem rólad meg a sztoridról, arról nyilván nem én tehetek, ha fáj az igazság! Talán gondolkodni kéne....

Ahelyett, h megmondtad volna kulturáltan apósnak, hogy mikor szándékszik hazaindulni végre már, mert teszem fel, el szeretnénk menni wellnesezni pár napot, nekiálltatok, mint a felgerjedt állatok akárhol szexelni, hogy majd az öreg jól elszégyenli magát oszt hazamegy -szerinted ez egy intelligens ember viselkedése?

Lehet azoknál, akik a v@l@g meg pich@-mutogató műsorokon szocializálódnak, de normális embereknél nem hiszem...


Minek rak ki valaki ilyen -egyébként elsősorban a saját neveletlenségét bizonyító- sztorit, ha aztán nem bírja, ha szembesítik is ezzel??!

2018. dec. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Arról mem is beszélve, hogy reagálni sem mersz a kommentekre, mert semmit nem tudnál írni, ami bebizonyítaná, hogy normális(ak) vagy(tok).
2018. dec. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
79%
37 reménykedjünk, hogy kérdezőnk elgondolkodott és rájött, hogy milyen ízléstelen kérdést írt ki - és tanult belőle! (függetlenül attól, hogy megtörtént, vagy csak a fantáziájában eszkábálta ezt össze:)
2018. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
75%
Válaszolj már arra, mit kerestetek az éjszaka közepén kint. Este ott szexeltetek, oké. De ti utána sem mentek a hálóba?
2018. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem amúgy a kérdés úgy hangzott volna valójában, hogy:


Mucsai, ízléstelen, közönséges nő vagyok.

Az apósom 2 hete nálunk dekkol, nekem elegem van belőle, kommunikálni nem tudok, ezért az a szerencsétlen ötletem támadt, hogy ráveszem a férjem, szexeljünk kint a nappaliban, azzal az alig titkolt szándékkal, hogy hátha kijön, és majd úgy fogja szégyellni magát, hogy reggelre hűlt helye lesz.

(Megj.:remélem pont azt látta meg, mikor a szádban volt.....)

Nem így történt, azóta is itt van, nekem meg ég a pofámról a bőr a saját otthonomban, ahányszor összefutunk.


Bár, ahogy átolvastam mégegyszer, szerintem te nem is szégyenled ezt. Abszolút nagyra vagy vele -most jövök rá-, azért is írtad ki.

Neked az a gondod, hogy a férjed nem akarja hazaküldeni, te meg igen, és még arra is akarod alapozni, hogy meglátott és "ciki".

Vagyis elérted a célod.


Tudod mit, mondd neki, hogy Józsi bá, most, hogy látta a csúnyámat, amit én amúgy tök természetesen mutogatok, de utólag talán kicsit ciki így egy lakásban, tehát tessen már hazamenni, jó?

(Esetleg még megvitathatjátok, tetszett-e neki. Csak hogy a jó viszony megmaradjon.)


Szerintem ez a hozzászólásom abszolút adekekvát a posztodhoz.


Van apósom. El nem tudom képzelni, h néznék a képébe egy ilyen után. Mondjuk szerinten téged a tied ki nem állhat, azért is nem megy haza.

2018. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!