Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Etnikai teszt vélemények? Hit...

Etnikai teszt vélemények? Hiteles eredményt lehet kapni? Van valami értelme ezeknek (myheritage és társai)?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Semmi. Divatos lehúzás.
2022. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Nincs. Nagyságrendileg ugyanazokat az adatokat kapod, mint bárki más, hacsak valamelyik ükrokonod nem Amerikából költözött Magyarországra, mert akkor van esély arra, hogy eltérsz az átlagtól. Ennél sokkal fontosabbnak tartom, hogy a genetikai adataid bekerülnek egy adatbázisba, ami alapján utána a teljes rokonságod beazonosítható, ha rossz kezekbe kerül. Akár több száz év múlva is. Éppen ezért jómagam HATALMAS FELELŐTLENSÉGNEK tartom az egészet. Ki tudja, hogy sok száz év múlva mikor fogják népírtásra felhasználni ezeket az adatokat valamelyik leszármazottam ellen vagy hasonló... Gondoljunk csak annak idején a nácik mennyire örültek volna egy ilyen adatbázisnak.
2022. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes módon mindig azok mondják hogy kamu, akik nem próbálták.

Megtaláltam egy Olaszországban élő rokonom aki nagyon közeli, egyenes-ági, mégsem volt fogalmam a létezéséről. Mellette több olyan rokont is találtam akikkel találkoztunk és vissza tudtuk fejteni fényképekkel, régi iratokkal és sztorikkal hogy hogyan kapcsolódunk (dédpapáink testvérek voltak pl), de az Olaszországba szakadt rokon volt a legmegdöbbentőbb felfedezés.

2022. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Szóval a dns tesztbe beleírták, hogy onnan orosz környékről is van benned dns, és ebből meglett egy közvetlen rokon?
2022. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Uh utolsó.

Annyira látszik,hogy sokan semennyire nem értenek hozzá de csak hajtják mint a robotok,hogy rossz és veszélyes.

Olvassatok már utána legalább mielőtt valamiről véleményt formáltok.

Esetleg szakértőt is megkérdezhettek de blődségeket ne terjesszünk már.

2022. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
hármas ékes példája a lehúzható marhának.
2022. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
#3 Hát ne haragudj, de ehhez miért kellett etnikai teszt? Te magad írod, hogy sztorik alapján is tudni lehetett az olasz rokonnól.
2022. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

4, olasz, nem orosz. Egyébként ha fogalmad sincs hogy működik, akkor ne terjeszd a baromságaidat.

Listázza azokat akikkel egyezése van az embernek, és vele hatalmas egyezésünk volt, a nevünk is ugyanaz, és kiderült hogy egy olyan családtag akiről bizonyos okok miatt nem tudtam.

Édesanyám is fent van az oldalon, vele (nyilvánvalóan) 49.9%-os az egyezőségem.

2022. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
7, értelmezni te sem tudsz. Nem az olasz rokonról voltak sztorik, hanem a többiről, akikkel találkozni is tudtam, mert Magyarországon élnek. Az olaszról nem tudtam. Mellesleg nem olasz, csak ott települt le fiatal korában.
2022. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#3-as


Úgy, hogy ő is volt a teszten és összenézik az adatbázisban az eredményedet a korábban készült tesztekkel? Vagy ez hogy derült ki?

2022. aug. 14. 23:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!