Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerinted tiszteletlen voltam...

Szerinted tiszteletlen voltam és bunkó a nagybátyám feleségével?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok.. apum testvérének a felesége az a tipus hogy mindenbe bele üti az orrát. Megszól mindenkit. Holott nekem anno azt tanította tiszteljek mindenkit és senki dolgába ne szóljak. Holott neki mindenbe van köze. Szokta szapulni anyumékat is engem is. Én meg rászóltam: én se szólok a te életedbe sőt a gyerekeidébe sem. Neked sincs semmi közöd hozzám , mert még vérrokon se vagy, te csak egy menyecske vagy a csalásban a nagyanyám menye vagy. Nekwm több jogom van a nagyihoz is mert én az unokája vagyok te csak a menye. Beszélj durván anyádsal meg a te testvéreddel de velem nemfogsz.
2022. okt. 16. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Attól, mert nem vérrokon, még köze van hozzátok, a családotok része. Abba szól bele amibe akar, max lexarjátok. Igen, tiszteletlen voltál, szebben is fogalmazhattál volna.


De az is lehet, hogy megérdemelt már egy kioktatást. Látatlanban nem tudjuk mi ezt eldönteni egyértelműen.

2022. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező ne feledd, hogy te is egy senki leszel a menyed szemében, akkor is, ha esetleg majd ápolásra szorulnál.
2022. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Az voltal, de gondolom o is az volt veled.

Nekem csak az a mondat fura, hogy neked tobb jogod van a nagyihoz. Ez mi? Egy verseny? Ezt hogy kell erteni? :D

De amugy meg ezt hogy kell elkepzelni? Atmegy hozzatok veszekedni rendszeresen? Minek tartjatok egy ilyen novel a kapcsolatot? Csak mert nem kell, semmi se kotelezo. Nem is annyira kozeli rokon neked apad testvere se, hogy ne lehessen oket kikerulni a mindennapi eletben.

2022. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

"Atmegy hozzatok veszekedni rendszeresen?"


Gondolom van egy kis családi gebasz, a sógornő valamit igazságtalannak tart és próbál kiállni az igazáért, az sem kizárt, hogy a maga idegesítő módján. Viszont az az idióta csitri kérdező gondolom, közbeavatkozott egy olyan beszélgetésbe, amibe nem kellett volna, meg persze gondolom a fenálló problémáról fingja se volt és így hepciáskodott. Szép kis család.

2022. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
#4 azert, mert a kerdezo 21 eves, nem kell lecsitrizni... Sőt leidiotazni sem.
2022. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak félig volt igazad. Abban igen hogy ne szóljon bele más dokgába. Abban viszont nem higy ő csak egy meny. Mit szólsz majd ha megházasodsz, gyerekeket szülsz és megkapod hogy hogy te is csak egy kívülálló vagy?
2022. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Kicsit igen.
2022. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Latom megy a csitrizés.... FÉRFI VAGYOK.. NEM NŐ.
2022. okt. 16. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg agyilag fiú vagy nem férfi. Nem felnőttként reagáltad le,hanem hisztis kamaszként. Akkor is ha jogos volt.
2022. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Tökmindegy.


Amíg személyeskedsz! - mert ez a lenéző "csak egy menyecske vagy" az volt -, addig érvelni képtelen, hisztis kölyök maradsz.

2022. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!