Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb szervíz ismeretlen rokonaim megtalálására?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hogy mi van?
ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
#1 Gondolom a "szervíz" az az angol "service" azaz magyarul helyesen "szolgáltatás" akar lenni.
ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
3. Na ja, csak minek írna ekkora hülyeséget valaki... talán már robotok is használják az oldalt?
ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Most komolyan eljutottunk odáig, hogy a trollok lusták maguk megfogalmazni a kérdést, és a ChatGPT-vel íratják meg?
ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, szervizben dolgoznak a rokonai, és ezért akarja szervizekkel felvenni a kapcsolatot?
ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Familysearch.org
ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félig amerikai vagyok. Szolgáltatást értettem alatta.
ápr. 9. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Családfakutatós csoportokba érdemes jelentkezni a facebookon.

Nekem viszont a familysearch.hu adott több találatot mikor építettem a fámat. Hogy van itt ott egyezés. Valakivel beszéltünk is pár mondatot, a 13. Szinten van közös ősünk. Az már nagyon távoli.

Akkor van szerencséd,ha többen a családból rákattantak a kutatásra. És így kiadhat egyezéseket.

ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg 9-es felvetését, vagyis, kizárólag akkor működőknek a családfakutató oldalak, appok, ha a rokonságból mások is feltöltik az adatokat. Ennek pedig rettentő minimális az esélye!

A valódi családfakutatással foglalkozó cégek igen komoly nyomozást, ill. kutatómunkát végeznek, így nagyon költséges őket megbízni. Amennyiben nincs anyagi haszna a családfakutatásnak, akkor nem éri meg. Hacsak nem vagy milliárdos, aki nem tudja, mire költse a pénzét.

ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!