Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az első unokatesommal nagyon...

Az első unokatesommal nagyon jol erzem magam, ha lenne köztünk szexuális kapcsolat, mi bajunk lehetne?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 03:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Pillanatnyilag semmi.

Később: hányinger saját magatoktól, miután rádöbbentek, hogy gusztustalan vérfertőzés, amit csináltatok.

Ha netán terhes maradsz, egy hasonlóan meggondoltan elkövetett együttlétből:S, akkor életreszóló furdalás a majdnem biztosan fogyatékosnak születő gyereketek miatt.


Érezzed magad jól mással.

2009. jan. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

egyetértek az előttem szólóval. Nem igaz, hogy ennyire nem tudja kontrollálni magát az ember.

Nekem is tetszett az unokatestvérem a mai napig jóképű pasi, de szembe nem jutott beleszeretni, még inkább lefeküdni vele!

2009. jan. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem voolt még köztünk semmi amugy,még egy csók se, csak elgondolkoztam h mi lenne ha... de nem gonoltaz ezeket komolyan én se!
2009. jan. 22. 03:35
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Nos kettő családot ismerek kis környezetemben akik annak ellenére házasodtak,hogy első unokatesók.Nem volt mit tenni,ellenállhatatlan vágyat éreztek egymás iránt./fújjj!/

Az egyik idősebb házaspár,három gyerekkel,Az első egészségesnek tűnik,a két kissebb fogyatékos volt,már nem élnek./20 év körül lennének./

A másik család szintén 3 gyerekes.A legnagyobb 6 éves,egészséges.A középső 3 éves,epilepsziás,a legkissebb 1,5 éves,szellemi,és testi fogyatékos.

Ha már a törvény nem ellenzi az ilyen házasságot,akkor is meggondolandó az ilyesmik miatt.

Ja a második család még genetikusnál is volt a gyerekvállalás előtt,nem tudom mit mondhatot Nekik,hogy vállaltak 3 gyereket.

2009. jan. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Erdekes az utolso hozzaszolo valasza, mert az unokatestverek kozotti hazassagot a torveny tiltja. Kivancsi vagyok hogy jatszottak ki a torvenyt. Ezt verfertozesnek hivjak, amit ugyszinten buntet a torveny, es sok esetben az ilyen kapcsolatbol beteg gyerek szuletik. Te meg kedves kerdezo: mar az is gusztustalan, hogy ilyenen agyalsz. De a kerdesre valaszolva, nektek nem lenne bajotok belole, csak onmagatokkal kellene elszamolni...
2009. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek az előttem szólókkal. De megértem azt is, hogy ha sokat vagytok együtt esetleg eszedbe jut, hogy mi lenne, ha...


Azt tudom tanácsolni, hogy akkor inkább töltsetek kevesebb időt együtt te pedig szerezz magadnak gyorsan egy pasit/csajt, és felejtsd őt el. Ne is akard már ennél jobban megismerni, mert csak még inkább beleszeretnél valószínűleg.


Nem igaz, hogy nem tudja kontrollálni magát sok ember (nem a kérdezőre gondolok, hanem úgy általában). A szüleivel se fekszik össze normális ember! Nem lehet és kész. Még reális ok is van rá: betegek lesznek a gyerekek. Ebből tudhatjuk, hogy akkor sem helyes ha esetleg nem vállalnak gyereket.


Azért bírjunk már magunkkal néha.

2009. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Az első unokatestvérek közötti házasságot a jog NEM tiltja.

Más kérdés, hogy nem árt genetikai vizsgálatra menni, mielőtt gyermeket szeretnének a házasfelek, ha egyben unokatestvérek is.


Sem jogilag, sem erkölcsileg nincs akadálya az ilyen kapcsolatnak tehát.

2009. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Kedves fórumozók,


látom, nem tetszett nektek a válaszom. Ettől függetlenül - mivel ez sajnos, nem tetszés kérdése - a jog nem tiltja az első unokatestvérek házasságát (arra egyébként is igencsak sok történelmi tapasztalat van), csupán azt tiltja, hogy testvér testvérnek leszármazójával kössön házasságot (azaz a nagybácsi-unokahúg, stb. kapcsolatot).

Ettől még levehetitek a pontszámomat, de a tény tény marad.

:-)

2009. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem azért pontoztak le, mert a tény, az tény.


Hanem mert valaki fentebb említette, hogy genetikai vizsgálaton voltak, és gyereket vállaltak a kedves szerelmesek, és egyik fogyatékosabb, mint a másik.


Szerintem azt ellenezték, hogy te is odaküldenéd őket, és az itteni válaszok alapján olyan vélemény alakult ki, hogy tök mindegy, mert:

1. gusztustalan

2. a genetikus sem ér semmit. - ezek szerint...


É mindenesetre nem pontoztam, ha ez nyugtató...

2009. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

A válaszom jogi jellegű volt, mivelhogy jogász (ügyvéd) vagyok.


Nem feltétlenül tetszés kérdése, hogy mit tartalmaz a jog.

Az első unokatestvérek házasságát nem tiltja, mint már írtam, tehát ha ilyen válaszokat adnak az előttem szólók, azok a válaszok tévesek.


Akkor jár genetikailag - ha jól tudom - hátrányokkal az ilyen házasság (illetve ha gyerek származik belőle), ha egyébként is vannak örökölt problémák a családban. Ezeknek a hatásait erősítheti, ha az ilyen kapcsolatból gyermek származik.


De ebbe nem mélyednék bele jobban, mert ez nem az én asztalom.

2009. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!