Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek ha, tönkretettem...

Mit tegyek ha, tönkretettem valamit letagadtam és belemerültem a hazudozásba és mást is vádolnak rajtam kívül de csak én tudom az igazat?

Figyelt kérdés
Tönkretettem valamit, és először letagadtam majd újból és újból megkérdezték és már nem mert azt mondani, hogy igen. Így továbbra is tagadtam. Tegnap este sírtam elalvás közben. És ma a barátnőimmel arra jutottam, hogy elmondom, hogy én voltam és ma anya haza jön ordibálva, hogy mit vitatkozunk azon a rohadt gépen (a tesómmal vitatkoztunk hogy kié a gép) na és ilyeneket mondott, hogy szóval nem is kéne gépeznünk egyikőnknek sem ha már tönkre teszünk valamit ráadásul hazudozunk is. Közbe tudom magamban hogy én voltam. Így már megint elment a kedvem attól , hogy elmondjam az igazat. De a nevelőapám meg azt mondta, hogy nem hagyja annyiban és akkor is kideríti, hogy ki volt. Meg, hogy: Miért nem valljuk be? Ennyire utáljuk?
2011. máj. 26. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi az amit tönkre tettél?:O
2011. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Legalàbb most mondd màr meg az igazat, és utàna el lesz felejtve. Meddig hùzod még az idõt és közben szenvedsz.
2011. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Na szóval mondjam azt, hogy nem én voltam továbbra is hátha elsimul az ügy?


Vagy valljam be; már írtam egy papírt is amiben elnézést kérek és arra gondoltam, hogy csinálok egy finom rántottát és a kaja mellé rakom a papírt.

De most jött haza anya és amit leírtam... Szóval ordibált én nem neki akarom ezt a meglepit csinálni hanem a nevelőapámnak és nemtom ellbizonytalanodtam, mit csináljak?


Inkább térjek jó útra vagy ezt átvészelem a hazugságaimmal, és soha többé nem hazudok, melyik lenne jobb?

2011. máj. 26. 17:20
 4/13 A kérdező kommentje:
egy szekrénynek kitörtem véletlen az ajtaját
2011. máj. 26. 17:21
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Egy hülye szekrény miatt megy a cécó? Állj a nevelőapád elé, és valld be neki, hogy mi van. Ne papíron kérj elnézést, MERT HAZUDTÁL! Ennyi erővel e-mailt is írhatnál. De ha rendes, akkor biztos megkérheted, hogy anyádnak ne mondja el.
2011. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azér nem akarok a nevelőapám elé állni mert elbőgném magam és ott sírva dadogva mondanám el az egészet. és sztem is nevetséges, hogy ezét ilyen nagy felfordulást kell csinálni..
2011. máj. 26. 17:26
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ebből nem kell olyan nagy ügyet csinálni.Lehet hogy ha bevallod amikor krédezték már rég elsimult volna az ügy. Mindenkivel történnek "balesetek" és véletlenek. Ezt ők is tudják és nem hiszem hogy valami súlyos következménye lett volna annak ha bevallod. Szerintem azért fújják fel ennyire,mert tudják hogy a kettőtök közül valamelyikőtök volt és rá akarnak venni arra hogy valljátok be melyikőtök. Azért képzeld magad a helyükbe,ha neked lennének gyerekeid és véletlenül tönkretennének valamit kíváncsi lenél melyikük volt az,nem?

Én azt mondom hogy ülj le velük és mond el nekik,hogy te voltál,véletlen volt és nem merted beismerni mit tettél mert féltél a következményektől. Biztos vagyok benne,hogy meg fogják érteni és többet talán fel se jön a téma.

2011. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
még írhattok buzdító beszédeket csak ösztönöznek a bevallásra!!!
2011. máj. 26. 17:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valld be az igazat, még akkor is, ha elsirod magadat. Meddig tart és tùl leszel rajta, neked is jobb lesz megnyugszol lelkileg. A tettünket mindig fel kell vàllalni.
2011. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem már tudják, hogy te voltál.
2011. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!