Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Igaza volt? A kora miatt...

Igaza volt? A kora miatt lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval ma festettünk a kaput és már tettük vissza amikor is apa elment vlmiért én és mamám tartottuk a kerítést aztán apa szólt mamának hogy nem kell segíteni örült is neki mert elég nehéz volt nem neki való már. Kérdezte hogy hol a hígító mert kicsit festékes lett a keze .Nem válaszolt ezért vagy 3x -or kérdezte tőle .Megint csak nem válaszolt én pedig megtámasztottam a kapu vassal a kaput így pont megállt.Egyszer egy nagyobb szél fújt és a kapu eldőlt .Apám elkezdett ordítozni hogy a ... Isten ... meg . Amíg jött végig ordítozott mondta hogy hogy lehet ilyen stb .Mamám szólt neki hogy csak neki akartam segíteni .Erre ő nem érdekel .Aztán felraktuk a kaput .Apa végig ordított hogy most mit csináljon . Én álltam és sírva tartottam a kaput .Majd mamám mondta hogy gyertek van fagyi.Ekkora már meguntam apa szitkozódásait ezért bementem.Erre apám ne duzzogj .Utánam jött én akkor már a szobámban voltam .Szólt hogy gyere le.Mondom nem megyek mert megversz .Tudom hogy ilyenkor képes lenne .Aztán csak lementem.Apa pedig elkezdte hogy még egy ilyen duzzogás és akkora pofont ad hogy tengelyem körül forgok.Aztán jött azzal hogy én egy 6 éves szintjén van meg hogy én hogy bánok anyával meg mamával meg hogy amíg az én házamban élsz az lesz amit mondok meg hogy Ő CSAK Szeretetet kér meg hogy viselkedjek felnőttként mert húszon és nem tudta megmondani hány éves vagyok aztán jött hogy megöleljen aztán később is megpuszilt.Máskor is volt már ilyen öcsém rugdosta a lábam az asztalnál én meg szóltam hogy ne rugdoss erre apa velem ordít hogy mit veszekedtek mindig megint elkezdett szidni.Én ekkor már sírtam erre apa hogy nem engedett hogy bemenjek a szobába vissza kellet ülnöm még azt se engedte hogy zsepit vegyek elő .Bunkóság lenne azt kérni tőlük hogy szóljanak a koliba hogy hadd maradhassak hétvégén is bent mivel én csak 70 km-re lakom a sulitól ezért nem maradhatok bent de hátha ha szólnának a szüleim akkor maradhatnék . Több órám is lesz és nem biztos hogy elérem a 2 órási buszt . Egyenlőre van pénzem 1 hónapig megélek belőle azt se kell adniuk eközben dolgoznék ha lesz elég pénzem akkor pedig albérlet .
2011. aug. 17. 18:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Jól veszem ki, hogy huszonvalahány éves vagy?
2011. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
21.
2011. aug. 17. 18:15
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg már elég régóta ilyen.
2011. aug. 17. 18:15
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy ebbe a sztoriba csak annyi maradt meg hogy én huszonéves vagyok.
2011. aug. 17. 18:17
 5/37 anonim ***** válasza:
szinte az összes koleszban (főiskolai, egyetemiben végképp) bent lehet maradni hétvégére...
2011. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Mint írtam készülök elköltözni de itt nem nagyon van lehetőség munkára .
2011. aug. 17. 18:19
 7/37 A kérdező kommentje:
Nálunk nem mert a koli nevelő nem foglalkozik ezzel mert akkor szerinte ránk kéne nézni meg a kulcsot se kaphatnánk meg meg én úgymond "közel" lakom.
2011. aug. 17. 18:21
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem kellett volna elengedni a kaput, ezt azért huszonéves fejjel tudhattad volna. Valószínű nem mondta volna apád hogy fogd, ha lett volna egyszerűbb megoldás, pl: kitámasztani.
2011. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Én mint írtam csak mamámnak akartam segíteni. És ? Hibázok néha akkor se kellett volna leordítani kár hogy neked csak az a fontos hogy menyire okosan kellet volna megoldani.
2011. aug. 17. 18:29
 10/37 A kérdező kommentje:

Egyébként ugyanannyit dolgoztam mint ő szóval ..

.

2011. aug. 17. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!