Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Egy születése pillanatában...

Egy születése pillanatában elcseszett nőnek lehet vajon normális pasija?

Figyelt kérdés

Olyan családba születtem, aminek az "elcseszettségét" ezernyi példán át tudnám ragozni


Nagycsaládom: bűnöző rokonok, balkézről született gyerekek sora, nihillista szemlélet, öt nagybácsimból 1-et ismerek, 22 unokatestvérből kettőt....


Szűkebb családom még rosszabb: két gyerek még kicsiként meghalt, egy tartós fekvőbeteg. Anyám pszichiátriai eset (hol kezelik, hol nem...), apám szintén bűnözői múlttal bír.


Úgy nőttem fel, hogy végig álomvilágot képzeltem magam köré. Más szülőket, más testvéreket, más otthont etc...


Azt gondoltam én más vagyok. Egészséges erkölcsű, tiszta szívű, bájos, kedves, aranyos, szép és nagyon okos. Majd nekem szép családom lesz, normális férjjel békés-boldog otthonnal.


Már 30 éves vagyok (illetve már lassan 31). Nem találtam párt magamnak, de annyira nem, hogy a leghosszabb kapcsolatom sem tartott tovább 1 hónapnál. Még sosem éltem együtt férfival. Akik udvarolnak, azok olyanok, hogy esélytelennek látom velük egy normális élet lehetőségét (többnyire nős férfiak, vagy túl isdősek, vagy alvilági figurák, vagy sérültek).

Rá van írva a homlokomra, hogy el vagyok cseszve? Vajon miért nem közeledik hozzám egy normális férfi? Olyan akinek rendezett a családi háttere, békés, nyugodt és dolgos életet él és családot szeretne?


2011. aug. 31. 06:13
1 2
 1/14 Beliel ***** válasza:
64%
Tudod, valamit csak akkor találsz meg amikor nem keresed.
2011. aug. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem probalj meg tavolabb latni. Nem muszaly neked csak ott ismerkedni ahol elsz. Jarj el bulizni szorakozni, nem feltetlenul egyedul (barataiddal). En hiszem azt hogy mindenki megtalalja a tarsat.
2011. aug. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Pont ez az én nem keresek direktbe. Sosem regisztráltam társkeresőn és nem ücsörögtem a bárpultnál. Csak várok nyitott, de biztonsági őrökkel védett kapukkal...


Több váltás volt már az életemben (lakhelyre és munkahelyre gondolok). Bárhová megyek mindig találkozok normális férfival, de ők sosem érdeklődnek irántam. Közben pedig győzöm levakarni magamról a gyűrűseket, nőfalókat...


Egy normális férfi mi szerint választ?

2011. aug. 31. 06:42
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
A homlokodra nincs ráírva,hogy el vagy cseszve,de a viselkedéseden,és a kisugárzásodon biztos meglátszik,hogy nagyon sajnálod magadat.Talán próbálj meg változtatni a felfogásodon,elég szörnyű,hogy 30 évesen azt hiszed,hogy a családod miatt lett ilyen az életed.Még elég fiatal vagy,járj el szórakozni,ismerkedj,30 évesen nem kell úgy élned,mint egy megkeseredett vénlánynak.
2011. aug. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért gondolom ezt, mert más magyarázatom nincs rá. Minden más tekintetben elégedett vagyok magammal.
2011. aug. 31. 07:00
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem keress egy JÓ pszichológust, és ö tud rajtad segiten - ha sikerül feldogoznod, hogy ilyen körülmények között nöttél fel, akkor meg is tudsz a múlttól szabadulni. CSAK ezután leszel képes túllépni ezen, és rendes életet élni.
2011. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Tudom javasolni, hogy olvasd el Susan Forward Mérgező szülők című könyvét!
2011. aug. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Kívánom, hogy mikor egyáltalán ne számítasz rá, mindenről lemondtál, egyszer csak derült égből villámcsapásként érkezzen hozzád a férfi, aki ezt az előző jó pár évet elfeledteti majd Veled!

Leszel még boldog hidd el...csak sajnos sora van.

2011. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

(fili)

Semmi bajod nincs. Az a probléma, hogy a múltban és a családodban keresed a hibát, hogy 30 évesen nincs társad.

Ez nem a zűrzavaros családod hibája. És nem is hiba. Ha körül nézel ez van a mai világban. Rengeteg a singli. A környezetemben igenis az interneten vagy bemutatás útján találtak az ilyen korú nők társat. Mert gondold csak át régen voltak bálok,tánc iskolák,kerítőnők stb. ahol-ahogy tudtak az emberek ismerkedni. Ma ha buliba mész ott biztos nem találod meg az életre szóló párod. Igenis tenned kell érte, hogy megtaláld. És nem kellene az életed, az első hetekben elregélni az új kapcsolatodnak.

2011. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek a leírtaid, de párt sose az alapján kerestem, h milyen a családi háttere! :) Nem vagyok nős, se nőt megcsaló, jelenleg is a párom keresem. Nem akarom futtatni magam, de normális, rendes pasinak tartanak sokan. Ha gondolod jobban is kibontakozhatok privát leveleken keresztül, amennyiben sikerült felkeltenem az érdeklődésedet.
2011. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!